Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Przez przypadek usunięto ikony paska zadań - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Przez przypadek usunięto ikony paska zadań (/przez-przypadek-usunieto-ikony-paska-zadan-22769-t)



Przez przypadek usunięto ikony paska zadań - WSRH - 28.03.2012 20:20

Witam, popełniłem mała gafę, folderowo usuwałem skróty z menu start (użytkownicy > Menu Start), te co się pojawiaja po instalacji jakiegoś programu no i przez przypadek usunałem dwa skróty do najczęściej używanych programów, króre miałem obok przycisku START na pasku zadań, zresztą sami zobaczcie :

http://imageshack.us/f/707/vbnvbn.jpg/

O te puste pole w Menu Start się nie martwie, gorzej z tym że nic nie mam na dole, miałem zawsze dwie duże ikony do aimp3 i AQQ, teraz jak chcę dodać to jest czerwony znak zakazu albo dodaję ale nic się nie pojawia... pasek odblokowany, także nie wiem o co chodzi i co robić...


RE: Ikony skrótu przez przypadek usunięte... - barttek23 - 29.03.2012 06:30

Utwórz sobie najpierw skrót na pulpicie,a później przeciągnij go na pasek zadań i powinno być ok Uśmiechnięty


RE: Jak przywrócić ikony paska zadań przez przypadek usunięte... - WSRH - 29.03.2012 09:07

Próbowałem, nie da rady...


RE: Jak przywrócić ikony paska zadań przez przypadek usunięte... - Portator - 29.03.2012 09:17

Zrób przywracanie systemu do wcześniejszej daty. Potem usuwaj uważnie.


RE: Jak przywrócić ikony paska zadań przez przypadek usunięte... - kiohin - 29.03.2012 09:17

A nie masz przypadkiem zablokowanego paska zadań?

PPM na pasku zadań i odznacz opcje "Zablokuj pasek zadań"


RE: Jak przywrócić ikony paska zadań przez przypadek usunięte... - WSRH - 29.03.2012 10:03

Przeczytaj ostatnie zdanie w moim pierwszym wÄ…tku...