Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ograniczony dostęp - internet Wifi - rozłącza internet - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Ograniczony dostęp - internet Wifi - rozłącza internet (/ograniczony-dostep-internet-wifi-rozlacza-internet-22727-t)



Ograniczony dostęp - internet Wifi - rozłącza internet - bartolino9 - 24.03.2012 22:44

Witam mam pewien problem z siecią, opisze tutaj wszystko:
Mam router, który ciągnie radiówkę, a pod nim jest TP LINK TP-WR340G, który daje mi Wifi na telefon, tablet, laptop itd. na komputer kablem. Problem jest taki, że często rozłącza Wifi i pisze ograniczony dostęp. Na kompie połączonym kablem zawsze działa, Jest też tak, że gdy działa laptop i włączę komputer to rozłącza na laptopie. Proszę o pomoc, z góry dzięki.


RE: Ograniczony dostęp - internet Wifi - rozłącza internet - thermalfake - 29.03.2012 23:13

Trzeba sprawdzić router dsl tp-linka w innym miejscu u kogoś kto ma modem kablowy lub router adsl (spiąć je razem).
Ogólnie u siebie wepnij stacjonarny kablem, podłącz przez wlan resztę sprzętów niech komunikują się między sobą (np udostępniając pliki do kopiowania). Kabelek z portu WAN odepnij bo na ten czas nie potrzebujemy dostępu do sieci. Trzeba sprawdzić jak przy obciążeniu zacznie się sprawować tp-link a szczególnie moduł wifi, czy go np nie zrywa. To by znaczyło, że urządzenie działa wadliwie. Lub inna droga to podmianka za tp-linka czegoś innego na moment.