Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak możliwości uruchomienia Windows Media Player'a po przeinstalowaniu systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Brak możliwości uruchomienia Windows Media Player'a po przeinstalowaniu systemu (/brak-mozliwosci-uruchomienia-windows-media-player-a-po-przeinstalowaniu-systemu-22673-t)



Brak możliwości uruchomienia Windows Media Player'a po przeinstalowaniu systemu - mgalon - 20.03.2012 21:53

Witam, po instalacji systemu nie działa mi odtwarzacz wmp 12. Wcale się nie uruchamia. Załączam screen komunikatu błędu. ktoś wie w jaki sposób naprawić ten problem ? Po kliknięciu tak na komunikacie przenosi mnie do strony z której dowiaduje się tyle że moja wersja ma wbudowany wmp 12. Próbowałem pobierać jakieś pakiety multimediów od microsoft i instalować ale pokazuje się komunikat Aplikacja nie ma zastosowania na twoim komputerze"

[Obrazek: ba40b6c55036.jpg]


RE: Po intalacji WMP 12 nie działa - thermalfake - 21.03.2012 03:03

Nie wiem skąd masz system i czy ktoś przy przygotowaniu tej wersji grzebał przy tym ale weź spróbuj wymusić ręcznie aktualizacje systemowe i zobacz czy będzie próbował przywrócić tenże wmploc.dll do build'a 7600.