Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Tworzenie partycji Samsung Recovery Solution - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Tworzenie partycji Samsung Recovery Solution (/tworzenie-partycji-samsung-recovery-solution-22664-t)



Tworzenie partycji Samsung Recovery Solution - system95 - 20.03.2012 17:21

Witam, mam problem bo przypadkiem usunąłem partycje recovery w moim samsungu.
Chciałem zainstalować samsung recovery solution 4. Wyskakuje komunikat, że nie wykryto partycji przywracania.

Teraz pytanie, jak ją utworzyć aby samsung recovery solution ją widział.


RE: Tworzenie partycji samsung recovery solution. - Portator - 20.03.2012 18:17

Witaj. Faktycznie masz problem. Partycja Recovery po to jest ukryta aby przy niej nie majstrować. Nie jest możliwe utworzenie partycji Recovery.
Jeżeli wcześniej nie nagrałeś płyt recovery, pozostaje Ci jedynie nagranie bieżącego obrazu systemu.


RE: Tworzenie partycji samsung recovery solution. - system95 - 20.03.2012 19:21

Czyli nie da rady tego zrobić ?

Pytam bo samsung oddelegował mnie do serwisu. W serwisie jakoś to robią więc raczej sie da.
Chyba, że mają swoje metody nikomu nie znane.


RE: Tworzenie partycji samsung recovery solution. - Portator - 20.03.2012 20:06

Przed oddaniem do serwisu nie zapomnij skopiować swoich danych. Wgranie od nowa będzie odpłatne.


RE: Tworzenie partycji samsung recovery solution. - thermalfake - 21.03.2012 02:30

Partycję recovery zawsze sobie możesz założyć i zmienić jej typ przez zaawansowane aplikacje do partycjonowania. To że będzie już ona pusta to inna sprawa. Z pustego i Salomon nie naleje. Zacieszacz Samsung nie prowadzi wysyłek nośników przywracania.
Wysyłanie do serwisu już bym olał i zainstalował system z nośnika oem o tej samej wersji oraz z kluczem ze spodu laptopa. Chyba, że koniecznie chcesz wysyłać to Twoja sprawa, najwyżej odpłatne przywrócenie pierwotnego stanu zmobilizuje do pomyślunku zanim zrobisz to kolejny raz lub ktoś inny tak postąpi co nie zdarza się rzadko. Dla nich ten zarobek to kilkanaście minut roboty za przywrócenie systemu z odpowiednio przygotowanego obrazu dysku.


Tworzenie partycji Samsung Recovery Solution (rozwiązany) - peciaq - 02.04.2012 15:26

Wątek rozwiązany.