Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak reakcji na kliknięcie w linki z GG, Skype - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Brak reakcji na kliknięcie w linki z GG, Skype (/brak-reakcji-na-klikniecie-w-linki-z-gg-skype-22537-t)



Brak reakcji na kliknięcie w linki z GG, Skype - pingwin - 12.03.2012 23:06

Witam !

Przybywam tym razem z problemem bardziej irytującym, tj. np. w gg są wiadomości, i jak chcę kliknąć na LINK, aby się otwarło, ów czas nic się nie dzieje, tak samo jest jak dostaję linki na GG w wiadomości, bądź skype etc.

Pozdrawiam !


RE: Problem z otwieraniem stron - thermalfake - 13.03.2012 01:43

Z którego builda GG korzystasz i jaka jest domyślna przeglądarka ?
Sprawdź w Opcjach folderów -> typy plików -> URL (skrót internetowy). W opcji open (otwórz) powinien odpowiadać plik przeglądarki - np. firefox.exe
Spróbuj też ustawić domyślną przeglądarkę.


RE: Problem z otwieraniem stron - pingwin - 17.03.2012 13:43

GG 10, a przeglądarka Firefox (wersji nie pamiętam).

Nie mam niczego takiego w opcjach folderów (Typy plików i tej reszty).

Z problemem stykam się od paru miesięcy, ale ciągle z tym zwlekałem, etc. (Napisałem to jeśli to ma jakieś znaczenie;p)


RE: Problem z otwieraniem stron - Portator - 17.03.2012 16:53

Panel sterowania > Programy domyślne > Skojarz typ pliku lub prootokół z programem.


RE: Problem z otwieraniem stron - pingwin - 18.03.2012 23:18

Tak, mam to, ale nie wiem co dalej, mam listy, nie wiem jak to nazwać 'programów' (?), i nie wiem co dalej Smutny

Edit: Mam to, zmieniłem HTTP, i HTTPS na internet explorer, ale zależałoby mi na tym, żeby to się otwierało w Firefoxie. (Zmieniłem to w protokołach).

Z góry dzięki ! Uśmiechnięty


RE: Problem z otwieraniem stron - Portator - 19.03.2012 18:07

No to przypisz URL (skrót internetowy) dla FF.


RE: Problem z otwieraniem stron - pingwin - 21.03.2012 11:30

Przypisałem, i nic ;/