Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
FIFA 11 zaczęła się zacinać, co może być powodem? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: FIFA 11 zaczęła się zacinać, co może być powodem? (/fifa-11-zaczela-sie-zacinac-co-moze-byc-powodem-22252-t)



FIFA 11 zaczęła się zacinać, co może być powodem? - Muchapa4774 - 27.02.2012 18:07

Witam , mam pewien problem , od bardzo długiego czasu gram w fife 11 na swoim laptopie . Nigdy nie miałem żadnych problemów , aż do niedawna . Nagle gra zaczęła mi się zacinać i jakoś wgl źle się gra . Byłem pewny , że to przez wirusa , ale jak przeskanowałem cały komputer to Avast nic nie znalazł . Wiem , że Avast to nie jest jakiś nadzwyczajny antywirus , więc chciałbym się zapytać jak mam sprawdzić czy mam jakieś wirusy na komputerze ? Jeśli jednak to nie przez wirusa to co mogło się stać z grą ? Z góry dziękuje .


RE: Gra fifa 11 zaczęła się zacinać, jak to naprawić? - peciaq - 29.02.2012 14:12

Sprawdź na przykład ESET Online Scanner.


RE: Gra fifa 11 zaczęła się zacinać, jak to naprawić? - Muchapa4774 - 04.03.2012 21:09

Próbowałem , nie pomaga ..


RE: Gra fifa 11 zaczęła się zacinać, jak to naprawić? - Stunter - 07.03.2012 22:49

Nie musi być to wirus, na wszelki wypadek przeskanuj komputer antywirusem Malwarebytes Anti-Malware (przepraszam jeżeli popełniłem błąd w pisowni). Spróbuj zmniejszyć detale gry (rozdzielczość, renderowanie itp.), powyłączaj programy działające w tle, pobierz najnowsze sterowniki karty graficznej. Ewentualnie możesz wyczyścić komputer programem CCleaner. Powinno pomóc!

Jeżeli możesz daj pomógł Cwaniak
Pozdrawiam Cwaniak


RE: Gra fifa 11 zaczęła się zacinać, jak to naprawić? - peciaq - 08.04.2012 12:21

Słuchaj, mam FIFĘ 11 i co jakiś czas też zaczyna mi się zacinać. Oprócz przeczyszczenia kompa właśnie CCleanerem robię jedną zasadniczą rzecz: rozkładam go i odkurzam w środku.
Pomaga za każdym razem. Odkurzenie laptopa jest na pewno cięższe do zrobienia, ale to nie znaczy że nie jest zakurzony.