Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak przywrócić ikonę do szybkiego uruchamiania - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak przywrócić ikonę do szybkiego uruchamiania (/jak-przywrocic-ikone-do-szybkiego-uruchamiania-22200-t)



Jak przywrócić ikonę do szybkiego uruchamiania - katjaxx - 25.02.2012 13:06

Po restarcie komputera z szybkiego uruchamiania zniknęła ikona, która pojawia się standardowo po zainstalowaniu Windows 7.
[attachment=3990]
Chodzi mi o tę pierwszą od lewej ikonkę po starcie, co to nawet nie wiem, jak się nazywa w załączniku, ale wygląda tak samo jak ikona "libraries"


RE: jak przywrócić ikonę do szybkiego uruchamiania - kuba@webqwerty - 25.02.2012 15:47

Start > wszystkie programy > akcesoria > eksplorator windows > PPM > przypnij do paska zadań


RE: jak przywrócić ikonę do szybkiego uruchamiania - katjaxx - 25.02.2012 23:11

hmm, bardzo możliwe, że pomogłeś, ale okazuje się, że problem jest nieco bardziej skomplikowany.
Czy możliwe jest, że usunęłam w jakiś magiczny sposób Windowsa Explorera? bo niestety jak wchodzę w akcesoria, to nie ma go tam Smutny
dobra, znalazłam tego explorera, przypięłam do paska narzędzi. nadal nie umiem przywrócić go do menu start do akcesoriów, ale to już nieistotne.
mimo wszystko dzięki za pomoc Uśmiechnięty