Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit (/acer-erecovery-management-nie-mozna-dokonczyc-nagrywania-windows-7-hp-64-bit-2207-t)



Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - jaKasia - 05.11.2009 23:58

Witam,
jestem dość zielona jeżeli chodzi o grzebanie w oprogramowaniu komputerów... Kupiłam dzisiaj Acera Aspire 5732Z z Windowsem 7 Home Premium 64 - bit (sprzedawca mówił że ma być 32 - bitowy, to będę pewnie reklamować).

Wszystko ładnie działa tylko nie mogę nagrać płyty recovery... System mówi że do nagrania będą potrzebne 3 płyty DVD, wrzucam pierwszą i instaluje się do końca tylko zacina się przy weryfikowaniu obrazu. Próbowałam już 3 razy, za każdym razem staje na 29%. Dzisiaj zostawię na noc, może się ruszy...

Czy to może być wina programu? Czy to w ogóle podlega reklamacji? Na pewno nie jest to wina nagrywarki bo nagrywałam co innego i było ok, chociaż bez sprawdzania... Nie mam pojęcia co o tym myśleć. Proszę pomóżcie...


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - slump - 06.11.2009 00:33

Może jeśli się da odznacz opcje weryfikacji i wtedy zobacz.
I jak robisz obraz to koniecznie powyłączaj wszystkie programy działające w tle.

A ad 64 bitów to jeśli komp jest mocny i masz na pokładzie 4 Gb ramu to nie reklamuj Uśmiechnięty


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - jaKasia - 06.11.2009 03:15

Hmm no chętnie bym tą weryfikację wyłączyła, ale nie ma takiej opcji... Gdzieś wyczytałam że może być wina płyty... Nagrywałam na DVD TDK, teraz spróbuje na Verbatimie, może się uda ;]

Co do ramu, no mam zamiar dokupić jeszcze 2 giga więc może rzeczywiście zostawić tego 64-bitowego...


EDIT: Zmiana płyt pomogła... Na Verbatimach poszło bez najmniejszego problemu... No tego to się nie spodziewałam Uśmiechnięty

Problem rozwiązany Uśmiechnięty


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - slump - 06.11.2009 04:50

Nawet nie może a koniecznie. W innym wypadku nie obsłużysz pamięci większej niż 4 Gb.


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - jaKasia - 06.11.2009 10:27

no jak dokupię to będę miała akurat 4 Gb... Ale to rozmowa nie na temat Zadowolony Jeszcze sobię poczytam na temat różnic między tymi windowsami...


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - GosQ - 26.04.2010 15:34

Witam,

Od paru dni jestem posiadaczką Acera AS5738G 15.6'' T6600 4GB 500GB ATI4570-512MB W7P. Mam dokładnie ten sam problem co jaKasia. Chciałabym zrobić kopię zapasową systemu, aby po przeinstalowaniu w przyszłości można było skorzystać z ustawień fabrycznych i oczywiście z oryginalnego Windowsa. Niestety podczas korzystania z ACER RECOVERY MANAGEMENT nie mogę wypalić potrzebnych do tego płyt. Program normalnie wypala pierwszą płytę, a po jej sprawdzeniu program zawiesza się i jest standardowe windowsowe 'BRAK ODPOWIEDZI'. Próbowałam już z 3 różnymi płytami (różnych firm). Ostatnią z nich była najbardziej zaufana mi firma Verbatim i dalej jest to samo. Może ma ktoś pomysł jak mogę sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - magnum250 - 29.04.2010 23:44

(26.04.2010 15:34)GosQ napisał(a):  Witam,

Od paru dni jestem posiadaczką Acera AS5738G 15.6'' T6600 4GB 500GB ATI4570-512MB W7P. Mam dokładnie ten sam problem co jaKasia. Chciałabym zrobić kopię zapasową systemu, aby po przeinstalowaniu w przyszłości można było skorzystać z ustawień fabrycznych i oczywiście z oryginalnego Windowsa. Niestety podczas korzystania z ACER RECOVERY MANAGEMENT nie mogę wypalić potrzebnych do tego płyt. Program normalnie wypala pierwszą płytę, a po jej sprawdzeniu program zawiesza się i jest standardowe windowsowe 'BRAK ODPOWIEDZI'. Próbowałam już z 3 różnymi płytami (różnych firm). Ostatnią z nich była najbardziej zaufana mi firma Verbatim i dalej jest to samo. Może ma ktoś pomysł jak mogę sobie z tym poradzić? Proszę o pomoc.

Witam, jak to acer olewa sprawę z aktualizacja swojego oprogramowania. Zły

Znajdz plik eRecoveryUI.exe jest w C:/ProgramFiles/Acer/Empowering Technology/eRecovery lub przez wyszukaj
..następnie prawo klik, właściwości--> zgodność -->uruchom ten program ze zgodnością --> Windows Vista Service Pack2
Zastosuj i OkCwaniak
Mam nadzieje ze zacznie działać. Daj znać.
Pozdrawiam.


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - Angella - 16.11.2011 17:41

Witam,

Mam podobny problem, jak powyżej. Zakupiłam Acera Aspire One 72 z win7 (program Acer eRecovery Management) chciałam zrobić kopię zapasową ustawień fabrycznych. Podpiełam nagrywarkę pod mojego netbooka i zaczęłam nagrywać. Potrzebne były trzy płytki do nagrania tego. Pierwsza poszła bez problemu. Problem pojawił się przy drugiej płytce. Wyskoczył mi błąd numer 0x207. Powtórzyłam to później jeszcze raz i nadal wyskakiwał ten błąd.
Próbowałam juz chyba wszystkiego. Przywróciłam komputer do ustawień fabrycznych, zainstalowałam patcha (CleanInvalidPatch), zmieniłam zgodność, na zgodną z win7. Nie wiem jakie może byc rozwiązanie tego problemu.
Może ktoś wie, co jeszcze mogę z tym zrobić...


RE: Acer eRecovery Management nie można dokończyć nagrywania - Windows 7 HP 64 - bit - Portator - 17.11.2011 06:41

Proszę poczytaj yo
http://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=http://acer--uk.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/3410/~/error-code-0x207-shows-during-recovery-dvd-creation&ei=053ETsnSOIyZ8gO94oSTCw&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=1&ved=0CCMQ7gEwAA&prev=/search%3Fq%3Db%25C5%2582%25C4%2585d%2Bnumer%2B0x207%26hl%3Dpl%26client%3Dopera%26hs%3D52a%26rls%3Dpl​%26channel%3Dsuggest%26prmd%3Dimvnsfd
Ponadto zastosuj wszystko to co wyżej po kolei.