Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Nie mogę podłączyć się do sieci WLAN - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Nie mogę podłączyć się do sieci WLAN (/nie-moge-podlaczyc-sie-do-sieci-wlan-21956-t)



Nie mogę podłączyć się do sieci WLAN - aggzis - 15.02.2012 20:20

Mam problem z połączeniem komputera HP mini 210 do sieci bezprzewodowej. Wcześniej nie miałem problemu z korzystaniem z routera bezprzewodowego, jednak w chwili podłączenia modemu Play coś stało się w ustawieniach systemowych i w Panelu sterowania w zakładce sieci pokazuje się komunikat, że nie uruchomiono usługi dostępu bezprzewodowego systemu Windows. Szukałem w necie i próbowałem zmieniać w Usługach jednak przy próbie włączenia usług związanych z internetem pojawia się najpierw błąd 1747 a następnie 1068. Nie mam pojęcia jak naprawić te błędy w Windowsie.
Dodam, ze sterowniki do karty wszystko jest zainstalowane. Karta sieciowa to Broadcom 802.11 b/g. Poprostu na oknie sieci pojawia się czerwony krzyżyk i nie widzi zadnej sieci.

Proszę o pomoc !


RE: problem z połączeniem do sieci WLAN - thermalfake - 15.02.2012 23:08

http://social.technet.microsoft.com/Forums/en/w7itpronetworking/thread/f9b835f2-c2da-43b9-883f-2b2a157c3921
Wpisz także polecenie netsh winsock reset z prawami administratora.


RE: problem z połączeniem do sieci WLAN - aggzis - 16.02.2012 21:56

Na podstawie pliku EAP, z którym postąpiłem według instrukcji. Przy ostatecznym poleceniu "Double click the EAP.reg file and Click Yes to import it to the computer, pojawia mi się błąd edytora rejestru : " Nie można zaimportować C:Users\HP\Desktop\EAP.reg: nie wszystkie dane zostały pomyślnie zapisane w rejestrze. Niektóre klucze są otwarte przez system lub inne procesy.

Dodatkowo przy wpisywaniu komendy netsh winsock reset : pojawia się komunikać : nie można uruchomić funkcji inicjującej InitHelperDLL w NSHHTTP.DLL; kod blłedu 10107


I jak temu zaradzic ?