Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak kamerki w laptopie ASUS Z96S - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Sterowniki (/sterowniki-17-f)
+---- Wątek: Rozwiązany Brak kamerki w laptopie ASUS Z96S (/brak-kamerki-w-laptopie-asus-z96s-21855-t)



Brak kamerki w laptopie ASUS Z96S - radek000 - 11.02.2012 13:54

Mam laptopa ASUS Z96S z Windows 7 Ultimate 32bit, lecz system mój nie widzi w ogóle Urządzenia do obrazowania w menedżerze urządzeń a co za tym idzie nie mogę zainstalować odpowiedniego sterownika gdyż wyskakują mi róże błędy, próbowałem już wiele kombinacji, ściągałem sterowniki od strony producenta lecz nic mi to nie pomogło bo nie mogłem ich zainstalować. Nadmienię tylko że wcześniej miałem Windows XP a potem Viste i było ok.]Bardzo proszę o pomoc [attachment=3911]


RE: Brak kamerki w laptopie ASUS Z96S - jacek-placek - 11.02.2012 14:37

Spróbuj zainstalować sterowniki do kamerki w trybie zgodności z XP. Inaczej raczej marne szanse na ich zainstalowanieUśmiechnięty


RE: Brak kamerki w laptopie ASUS Z96S - radek000 - 11.02.2012 15:09

A mógłbyś napisać dokładniej jak to się robi bo przyznam szczerze, że jestem trochę w tym zielony?
Próbowałem już zainstalować w trybie zgodności z innymi Win ale niestety cały czas wyświetla się komunikat:
Instalacja nie powiodła się! USB2.0 UVC VGA/1.3M WebCam


RE: Brak kamerki w laptopie ASUS Z96S - jacek-placek - 11.02.2012 16:02

PPM na instalkę i wybierasz "Rozwiąż problemy ze zgodnością", kreator poprowadzi Cię dalejUśmiechnięty