Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. (/nasze-systemy-wykryly-nietypowy-ruch-pochodzacy-z-twojej-sieci-komputerowej-21790-t)



Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - MarkosPl - 08.02.2012 18:20

Witam. Dzisiaj o 18 chciałem obejrzeć na YouTube filmik. Po wejściu w link:

Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. Spróbuj ponowić swoje żądanie nieco później. Dlaczego tak się stało?
Cytat:Ta strona jest wyświetlana, gdy Google wykryje w sposób automatyczny takie żądania pochodzące z Twojej sieci komputerowej, które mogą być sprzeczne z Warunkami korzystania z usługi. Blokada wygaśnie wkrótce po ustaniu tych żądań.

Opisywany ruch może być generowany przez złośliwe oprogramowanie, wtyczkę przeglądarki lub skrypt wysyłający zautomatyzowane żądania. Jeśli korzystasz ze współdzielonego połączenia sieciowego, poproś o pomoc administratora – wina może leżeć po stronie innego komputera, który używa tego samego adresu IP. Więcej informacji

Ta strona może zostać czasem wyświetlona, jeśli korzystasz z zaawansowanych haseł wyszukiwania, z których korzystają najczęściej roboty, lub gdy bardzo szybko wysyłasz żądania.


Adres IP: xxx
Godzina: 2012-02-08T17:17:57Z
Adres URL: xxx

Nie mam zielonego pojęcia przez co to mogło się stać, skanuje komputer w tej chwili i jak narazie żadnego wirusa nie zauważył.
Instalowałem jedynie Gimpa ,ale wątpię aby to miało coś do rzeczy.
Prosiłbym o szybką pomoc ponieważ bardzo tego potrzebuję.


RE: Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - Luke37 - 08.02.2012 18:26

Witam, kolego ja mam ten sam problem :/ wie ktoś jak temu zaradzić?


RE: Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - MarkosPl - 08.02.2012 18:30

Jak tak o tym czytam na necie to nic nie mogę znaleźć ,a jak już coś znajdę to jest napisane że to może być przez skrypty, wirusy itd...
Edit:
Właśnie sobie czytam i zauważyłem że o tej samej godzinie jakiemuś gościowi przestało działać. A tobie Luke37 o której i kiedy?
Czy ktoś ma podobny problem że o około 18 przestał działać youtube? Bo jak przeglądam różne stronki to bardzo wielu osobom przestał działać o 18 Yt.


RE: Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - Luke37 - 08.02.2012 18:39

U mnie koło 17 Uśmiechnięty
Ale teraz wszystko działa już dobrze Uśmiechnięty


RE: Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - maslo666 - 08.02.2012 18:41

Witajcie!
Właśnie szukałem rozwiązania tego samego problemu, który pojawił się u mnie jakieś 40 minut temu i natknąłem się na to forum. Jak widać, chyba google ma jakiś problem, skoro u kilku ludzi występuje to samo w tym samym czasie.

EDIT:
Właśnie przeskanowałem komputer darmowym programem Comodo Firewall i wszystko zaczęło dobrze działać.


RE: Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - MarkosPl - 08.02.2012 18:42

Uff u mnie też już dobrze. Miejmy nadzieję że to się nie powtórzy Cwaniak Coś google komibnowało ;p
Można zamknąć/kosz/archiwum ;d


RE: Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. - thermalfake - 08.02.2012 18:48

Najszybciej odświeżyć sobie adres IP ten który widoczny jest na zewnątrz, czyli wyłączamy chwilowo router/modem.


Nasze systemy wykryły nietypowy ruch pochodzący z Twojej sieci komputerowej. (rozwiązany) - DamiaX - 08.02.2012 19:03

Wątek rozwiązany.