Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Program przestał działać - Lineage II GoD - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Program przestał działać - Lineage II GoD (/program-przestal-dzialac-lineage-ii-god-21683-t)



Program przestał działać - Lineage II GoD - wayback - 05.02.2012 09:52

Witam. Otóż mam taki problem, że próbuję odpalić Lineage II GoD. Loguje się na stronie, klikam play, wyskakuje launcher innowy, początek się ładuje, ale tylko do pewnego momentu.. Następnie wyskakuje komunikat, że program przestał działać... Mam W7.
W podglądzie zdarzeń, za każdym razem kiedy uruchamiam gre, pojawia mi się

"Usługa Windows Error Reporting Service weszła w stan running.
Źródło: Service Control Manager,
Identyfikator zdarzenia 7036"

Szukałam już rozwiązania na internecie, ale niestety nic nie pomaga..
Ponownie instalowałam grę, zmieniłam antywirusa, próbowałam bez antywirusa, wyłączałam zapory, wyłączyłam wszystkie niepotrzebne programy, które działały, bo kiedyś jeden z programów właśnie tak mi blokował grę, ale niestety w tym wypadku to nie pomogło. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł bardzo prosiłabym o odpowiedź.


RE: Program przestał działać - Lineage II GoD - tomcio931 - 05.02.2012 12:10

Spróbuj zmienić tryb zgodności. W pliku który uruchamia gre kliknij ppm właściwości i Zgodność spróbuj dać XP Sp3.
A z jakiej przeglądarki uruchamiasz? Spróbuj IE jeśli już nie próbowałaś, ponieważ są takie gry że tylko przez IE można odpalić.