Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Migające diody routera EDIMAX - internet radiowy - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Migające diody routera EDIMAX - internet radiowy (/migajace-diody-routera-edimax-internet-radiowy-21629-t)



Migające diody routera EDIMAX - internet radiowy - qlimaxonly - 02.02.2012 18:15

Cześć wszystkim
Mam pewien problem który pojawił się dzisiaj, ale pierw zacznę od schematu mojej sieci, myślę, że najlepiej bedzie graficznie :[Obrazek: schematp.jpg]

Uploaded with ImageShack.us
Problem polega na tym dokładnie, że gdy podłączę swój komputer kablem, wszyskie diody routera zaczynają migać a na ekranie pojawia się info "kabel rozłączony" , "kabel podłączony" i tak co 0.5 sek. się zmienia. Jak nie jest podłączony mój PC to wszystko jest ok, i tak samo jak odłącze Wifi to jest u mnie na PC internet. Wiecie czego to wina ? Dzięki z góry za pomoc Uśmiechnięty


RE: Problem, internet radiowy, migające diody routera EDIMAX - rjfpibm - 03.02.2012 14:29

Dobrze jest w takich przypadkach odwrócić przewód zasilający (wtyczka 230V) taką bez zera ochronnego.


RE: Migające diody routera EDIMAX - internet radiowy - thermalfake - 15.02.2012 18:52

Zmienić testowo porty LAN w routerze, podmienić ten router na inny.