Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu (/problem-z-polaczeniem-z-siecia-i-dostepem-do-internetu-21585-t)



Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu - remi200933 - 31.01.2012 20:28

Mam problem z internetem z modemu kablowego chodzi oto ,że numery konfiguracyjne są podane poprawnie i w panelu sterowania pokazuje że sieć i internet jest połączony ,ale tak naprawdę brak jest dostępu do modemu i internetu . Co może być przyczyną braku sieci i neta ?.


RE: Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu - thermalfake - 01.02.2012 19:42

Kto jest dostawcą, jak masz model modemu kablowego, jakie na nim świecą się diody, co pokazuje polecenie ipconfig ?


RE: Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu - remi200933 - 09.02.2012 22:18

a jaki polecacie najtańszy router kliencki aby był kompatybilny z Windows 7?


RE: Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu - thermalfake - 12.02.2012 09:50

Przeważnie router dsl-owy i tak jest wpięty za modem. Najpierw odpowiedz na pytania bo okaże się iż kupno routera jest zbędnym wydatkiem.


RE: Problem z połączeniem z siecią i dostępem do internetu - Majster332 - 12.02.2012 10:02

Mogę się dołączyć do tematu,bo mam taki sam problem ;(
I kurde od 5 dni siedzę i myślę jak to zrobić.Dzisiaj udało mi się zrobić neta na laptopie,a za to nie ma na komputerze stacjonarnym.
I na kompie jest sieć niezidentyfikowana i brak dostępu do internetu .;(