Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia (/po-aktualizacji-sterownika-drukarki-system-sie-nie-uruchamia-21408-t)



Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia - mariuszzeg - 23.01.2012 19:22

Witam wszystkich, dokładnie jak w temacie po instalacji aktualizacji sterownika drukarki instalator prosi o ponowne uruchomienie
komputera, oczywiście potwierdzam. Laptop prubuje się uruchomić, może 1 lub 2 sekundy i znowu to samo, próba startu i wyłączenie.
Może tak bez końca, żeby zatrzymać proces trzeba wyjąć baterię lub odłączyć zasilanie z sieci. Panowie czy to już koniec żywota czy jest jakieś antidotum na tą przypadłość? Pozdrawiam Mariusz


RE: aktualizacja sterownika i śmierć kompa - Patryk94 - 23.01.2012 19:23

najlepiej zrobić chyba formata


RE: aktualizacja sterownika i śmierć kompa - mariuszzeg - 23.01.2012 19:26

Nie mogę nic zrobić bo nie reaguje na nic, tylko się włącza i natychmiast wyłącza i tak wkółko.


RE: aktualizacja sterownika i śmierć kompa - DamiaX - 23.01.2012 19:41

Hej czy laptop restartuje się przy włączaniu systemu Windows ?.
Możesz spróbować zbootować płytę z Windowsem jeżeli taką posiadasz i przywrócić system do daty kiedy było wszystko w porządku.


RE: aktualizacja sterownika i śmierć kompa - mariuszzeg - 23.01.2012 19:46

Nie zdąży się nic załadować, tylko odpalenie - wyłączenie i tak nonstop. Włożyłem płytę instalacyjną systemu z zamiarem formatu lecz nic z tego


RE: aktualizacja sterownika i śmierć kompa - DamiaX - 23.01.2012 20:07

Czyli na to wychodzi, że komputer przed ładowaniem systemu już się wyłącza ?.
A zobacz czy uruchomisz recorvery.


RE: Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia. - mariuszzeg - 23.01.2012 20:24

DamiaX proszę podpowiedz jak mam to zrobić, nie jestem za dobry w te klocki. Tylko się nie śmiejcie.

Recovery nie da się uruchomić, wygrany inny system niż był na początku. Pozostaje chyba oddać do serwisu


RE: Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia. - DamiaX - 24.01.2012 16:05

Chodzi mi o to, że twój laptop resetuje się przed załadowaniem loga Windows'a ?.


RE: Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia. - Waves97 - 25.01.2012 14:18

(23.01.2012 19:23)patryk94 napisał(a):  najlepiej zrobić chyba formata

Szkodliwa rada Uśmiechnięty

mariuszzeg - Odpal system w trybie awaryjnym ( nikt o Tym nie wspominał ) i usuń sterowniki przez panel sterowania Uśmiechnięty


RE: Po aktualizacji sterownika drukarki system się nie uruchamia - War_3_ - 29.01.2012 13:37

Wątek jest daleki od treści merytorycznych i zamykam go. Jeżeli chcecie rozwiązać problem proszę założyć nowy wątek i wypowiadać się merytorycznie i przekazując jakąś treść zamiast wzajemnych pytań o jeden szczegół.