Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle (/brak-mozliwosci-zakladania-gier-i-problemy-przy-tunngle-21395-t)



Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle - KuKiii9 - 22.01.2012 23:04

Witam...
Nie wiem już do kogo się zwrócić... mam problem z kartą sieciową...
Laptop nowy wszystko pięknie śmiga itd... ale nie mogę połączyć się z serverem programu Tunngle oraz nie mogę zakładać gier gdy gram z bratem przez Hamachi LAN... nie rozumiem jakie są zależności ponieważ np. w Call of duty moge się do niego dołączyć... ogółem mogę się dołączyć do gier, które on zakłada... ale zdarza się tak, że gry się zaczynają rozjeżdżać np. u mnie na ekranie jest co innego i u niego... Jedyna gra, która działa to COD... no i dalej już schody...

Reinstalowałem stery od karty i nic...
Nie wiem też dlaczego porobiły mi się ''Adapter#3'' itd... (mieszałem ze sterami ale nie wiem od czego to zależne)
Aha i dodam, że internet ładnie śmiga, pobiera i nie ma z nim żadnych problemów poza tym Lan-em i łączeniem z Tunngle...
Model laptopa: Acer 7750G

Reszta tak jak na screen-ach:
[Obrazek: aaanu.jpg]
[Obrazek: bbbz.jpg]


RE: Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle... - KuKiii9 - 25.01.2012 12:44

Jakiś pomysł ?? Poza reinstalacją windows-a... myślę, że ta karta co mam jest jakaś ''stara''...


RE: Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle... - peciaq - 25.01.2012 17:11

Dlaczego masz 5 kart sieciowych?


RE: Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle... - thermalfake - 25.01.2012 20:27

Te 3 ostatnie to wirtualne urządzenia emulujące na potrzeby programu...tak samo działają programy typu Daemon Tools.


RE: Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle... - KuKiii9 - 26.01.2012 17:25

Dokładnie, te 3 ostatnie to na potrzeby hamachi, tunngle i czegoś tam ...
W każdym bądź razie ma ktoś jakiś pomysł dlaczego mi lan szwankuje ?


RE: Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle... - KuKiii9 - 28.01.2012 19:34

Dobra, uporałem się z problemem Uśmiechnięty

Trzeba było otworzyć port 11155 .

Temat do zamknięcia.


Brak możliwości zakładania gier i problemy przy tunngle (rozwiązany) - House - 29.01.2012 11:56

Wątek rozwiązany.