Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Jak wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Jak wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe? (/jak-wylaczyc-przyspieszenie-sprzetowe-21329-t)



Jak wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe? - Barosz - 20.01.2012 22:43

Witam!

Posiadam win7 ultiamte ( 64x) chodzi o przyśpieszenie systemowe, otóż chciałbym zagrać w gierki z dawnych lat little fighter 2 np. i aby gra mi działała poprawnie potrzebuje wyłączyć przyśpieszenie sprzętowe.

niby wchodzę tak :

ppm na pulpicie - rozdzielczość ekranu- ustawienia zaawansowane-rozwiązywanie problemów i tutaj sęk w tym że tam pisze zmień ustawienia i powinny być te suwaczki do zmiany jednak w ogóle nie mogę w to wejść, ta opcja jest jakby nie aktywna, pisze, że Zmień ustawienia ale to nie jest podświetlone nie mogę w ogóle w to wejść ! Jak można to zrobić?

drugi sposób jaki próbowałem to poprzez dxdiag jednak tam gdy wszedłem w zakładkę EKRAN były wyświetlone Przyśpieszenie DirDraw itp. ale tam również nie widziałem żadnych suwaczków itp ;( Doczytałem się że może to być spowodowane starymi sterownikami, jednak przed chwilą ściągnąłem najnowsze ze strony producenta i nadal nic.

Chciałbym nadmienić, że gdy posiadałem win XP na tym samym sprzęcie wszystko śmigało ! I sam pamiętam że w opcjach zmieniałem do niektórych gier przyśpieszenie a w win7 coś jest nie tak czy jest ktoś w stanie mi pomóc? ?

Sprzęt: Pentium dual core CPU E5400 2.7 GHZ , karta geforce 8600 GT 256 mb i 2 Gb RAM

Forum przeszukałem i pomimo tego że były tym podobne tematy lecz żaden nie pomógł gdyż w żadnym nie było odpowiedzi