Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
TESV Skyrim, błąd: setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: TESV Skyrim, błąd: setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. (/tesv-skyrim-blad-setup-exe-nie-jest-prawidlowa-aplikacja-systemu-win32-21256-t)



TESV Skyrim, błąd: setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. - xsardix - 17.01.2012 21:18

Witam, mam problem ponieważ odziedziczyłem grę TESV Skyrim i gdy naciskam setup wyskakuje mi błąd "setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32." Próbowałem też na laptopie (win7 64bitowy) i działało. I tu nasuwa się pytanie jak temu można zaradzić lub czy można zainstalować grę na laptopie i za pośrednictwem kabla przenieść na mojego PC (win7 32bitowy)
Proszę o pomoc.


RE: setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. - thermalfake - 18.01.2012 01:55

(17.01.2012 21:18)xsardix napisał(a):  czy można zainstalować grę na laptopie i za pośrednictwem kabla przenieść na mojego PC (win7 32bitowy)
Proszę o pomoc.

Ja o takim sposobie jeszcze nie słyszałem. Zacieszacz Przynajmniej jeśli chodzi o taki soft który musi uzupełnić wiele informacji do rejestru systemowego.
To jest oryginał ?


RE: setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. - xsardix - 18.01.2012 16:22

System operacyjny jest oryginalny gra też.