Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy (/problem-z-rejestracja-dzwieku-na-creative-sound-blaster-audigy-21177-t)



Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - piotrpanter - 14.01.2012 14:48

Witam, mam Windows 7 64 bit i mam problem z nagrywaniem dźwięku w programie Adobe Audition 3.0. Otóż po kliknięciu na "rec" wyskakuje komunikat "The selected input port or ASIO driver in invalid. Please change your settings in the Audio Hardware Setup dialog" po czym nagrywanie jest przerywane. Dodam, że moja karta dźwiękowa to Creative Sound Blaster Audigy. Wie może ktoś co jest grane? Pozdrawiam.


RE: Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - stingear - 14.01.2012 14:53

Sterowniki posiadasz systemowe czy pobierałeś z internetu? Odinstaluj całkowicie kartę, restart komputera i zaktualizuj sterownik programem DriverMax.


RE: Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - piotrpanter - 14.01.2012 15:00

Stery instalowałem z płyty, którą dostałem wraz z zakupem karty.


RE: Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - stingear - 17.01.2012 19:56

Może są stare, albo tylko dla wersji 32 bit. Spróbuj z DriverMax'em.


RE: Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - thermalfake - 19.01.2012 23:39

Na pewno są stare bo jak pamiętam kiedy kupowałem Audigy to był rok 2003/2004 więc jeszcze sporo przed Vistą a już tym bardziej win 7.
http://www.w7forums.com/new-creative-audigy-drivers-windows-7-a-t580.html


RE: Problem z rejestracją dźwięku na Creative Sound Blaster Audigy - arci7 - 20.01.2012 20:30

Proponuje zainstalować TE sterowniki lub jeśli jest taka opcja w programie wybranie odpowiedniego urządzenia do nagrywania bo może się okazać że właśnie w tym tkwi problem