Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
News Jak zachować orientację w zadaniach systemowych Windows 7? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Newsy i aktualności o Windows 7 (/newsy-i-aktualnosci-o-windows-7-6-f)
+--- Wątek: News Jak zachować orientację w zadaniach systemowych Windows 7? (/jak-zachowac-orientacje-w-zadaniach-systemowych-windows-7-2110-t)



Jak zachować orientację w zadaniach systemowych Windows 7? - Admin - 02.11.2009 15:24

Poszukiwania określonych zadań systemowych w Viście i Windows 7 to kwestia szczęścia. Sam Panel sterowania gromadzi ponad 40 apletów, które składają się niekiedy z kilku zadań. Jak uzyskać orientację wśród tak wielu zadań?

W rejestrze Windows 7 i Visty znajduje się wpis o obiecującej nazwie "All Tasks". Kryje się za nim nieudokumentowana centrala poleceń Panelu sterowania.. [urln=http://www.pcworld.pl/news/351995/Jak.zachowac.orientacje.w.zadaniach.systemowych.Windows.Vista.7.html]więcej[/urln]

[Obrazek: win7logo.gif]



RE: Jak zachować orientację w zadaniach systemowych Windows 7? - slump - 02.11.2009 15:50

Fajnie tylko miło by było gdyby dało się to w jakieś sensowne miejsce dodac np w Mój komputer albo w panelu sterowania jako pozycja.

Niestety w "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Explorer\MyComputer\NameSpace" nie da się dodać.


RE: Jak zachować orientację w zadaniach systemowych Windows 7? - Nostromo - 19.01.2010 14:39

(02.11.2009 15:50)slump napisał(a):  Fajnie tylko miło by było gdyby dało się to w jakieś sensowne miejsce dodac np w Mój komputer albo w panelu sterowania jako pozycja.

Niestety w "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\
Explorer\MyComputer\NameSpace" nie da się dodać.

Można dodać go w paru miejscach np. God Mode można dodać do menu kontekstowego TU,
do paska zadań TU,
dodać skrót do God Mode w menu Mój Komputer TU.


RE: Jak zachować orientację w zadaniach systemowych Windows 7? - slump - 20.01.2010 00:43

Tak widziałem twoja wypowiedź w innym temacie i bardzo dziękuję. Od niedawna jest taka możliwość dawniej gdy jako jedni z pierwszych w Polsce to opisaliśmy ten sposób nie był znany. Jeszcze raz dzięki. Nie mniej jednak nadal poszukuję rozwiązania jak to dodać w mój komputer jako pozycje, a nie pozycje w menu kontekstowym po kliknięciu na mój komputer Cwaniak