Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Po usunięciu dalej widać plik - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Po usunięciu dalej widać plik (/po-usunieciu-dalej-widac-plik-21057-t)



Po usunięciu dalej widać plik - XGrzesX - 08.01.2012 18:43

Mam następujący problem. W exploratorze, po usunięciu pliku dalej go widać do momentu odświeżenia. Po odświeżeniu pliku już nie widać. Co może być tego przyczyną ? Wolałbym aby po usunięciu plik od razu znikał z listy w exploratorze.


RE: Po usunięciu dalej widać plik - thermalfake - 08.01.2012 21:52

W zasadzie do tej pory nie ma rozwiązania. Sprawdź czy na innym koncie nadal to samo. Jeśli nie to profil użytkownika jest uszkodzony. Do wyboru reinstall systemu albo utworzenie nowego użytkownika i przekopiowanie na to konto danych a stare do usunięcia.


RE: Po usunięciu dalej widać plik - XGrzesX - 09.01.2012 17:22

A co znaczy "W zasadzie do tej pory nie ma rozwiązania." ? Problem jest powszechny ?


RE: Po usunięciu dalej widać plik - thermalfake - 09.01.2012 17:56

Tak. Sprawdzałem na wielu forach w tym anglojęzycznych także.


RE: Po usunięciu dalej widać plik - XGrzesX - 10.01.2012 08:50

A jakie hasło wpisywałeś w wyszukiwarkę odnajdując ten problem na innych formach ? Mi się nie udało nigdzie znaleźć opisów podobnych problemów ale może źle szukałem.