Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Podłączanie laptopa do kina domowego - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Podłączanie laptopa do kina domowego (/podlaczanie-laptopa-do-kina-domowego-21037-t)



Podłączanie laptopa do kina domowego - soberasty - 07.01.2012 13:57

Witam mam pewien problem. Otóż posiadam sprzęt taki:
Laptop samsung rf711
karta dźwiękowa realtek high definition audio
Kino domowe ONKYO TX-SR307

Próbowałem podłączyć kino domowe do laptopa z odbieraniem obrazu oraz dżwiękiem 5.1. Szukałem na wielu forach i w google rozwiązania tego problemu lecz nie mogę sobie z nim poradzić. Niestety wejście audio mam tylko analogowe w laptopie więc próbowałem podłączyć poprzez kabel hdmi. Gdy kabel podłączam do tv to audio leci z tv no chyba że podłączę fonię na jacku do kina ale wtedy dźwięk niestety jest tylko stereo i do tego cały czas lekko charczy. Natomiast gdy podłączę po kablu przez kino domowe to pięknie obraz mi odbiera natomiast dźwięk nadal chce lecieć przez tv. Próbowałem już wszystkiego pomóżcie!


RE: Podłączanie laptopa do kina domowego - soberasty - 07.01.2012 16:47

dobra problem surroundu rozwiązany natomiast pozostaje problem ciągłego szumienia.. MA ktoś jakieś propozycje?

okazało się że bolec w listwie był winny szumów i wystarczyło podłączyć zasilanie do gniazdka bez bolca. ;]
Jakby ktoś miał podobne problemu proszę pisać na pw chętnie pomogę ;]