Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z wyłączeniem aktualizacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z wyłączeniem aktualizacji (/problem-z-wylaczeniem-aktualizacji-20977-t)



Problem z wyłączeniem aktualizacji - matis77-1 - 05.01.2012 13:58

Witam,

Mam następujący problem z aktualizacjami na laptopie ASUS K53SV z Win7 HPx64 otóż,ciągle po kliknięciu zamknij pojawia się komunikat " trwa konfiguracja nie wyłączaj komputera" a przy ponownym uruchomieniu instaluje aktualizacje, czego ja nie chce !

Problem polega na tym, że funkcja w windows upade została zmieniona na "Nigdy nie instaluj i nie pobieraj aktualizacji" czy jakoś tak, wszedłem nawet w services.mcs i tam zatrzymałem usługę windows upade,2 razy zamkną się i uruchomił bez tych aktualizacji, a wieczorem ,gdy kliknąłem "Zamknij" wyskoczyła konfiguracja i instalacja aktualizacji.

Jak uporać się z tym problemem. Dodam ,że zrobione były już 4 recovery ,ale nadal nie mogę zatrzymać tych ******* aktualizacjiZły
Proszę o pomoc.
Dodam jeszcze że pojawia się taka pętla z tym "Przygotowanie do konfiguracji systemu Windows nie wyłączaj komputera". Mogę go uruchomić tylko w trybie awaryjnym.


RE: Problemz wyłączeniem aktualizacji. - Portator - 05.01.2012 18:08

Witaj. Najpierw zapoznaj się z tym tematem.
http://www.fixitpc.pl/topic/3934-problem-z-uruchomieniem-komputera-po-aktualizacjach/


RE: Problemz wyłączeniem aktualizacji. - matis77-1 - 05.01.2012 20:06

Problem rozwiązany.Laptop śmiga aż miło.Jak się okazało to raczej nie aktualizacje ale SP1 instalował się,nie wiedziałem, że mam windowsa7 z SP1,oraz tego że jest w taki sposób instalowany na laptopie z systemem w wersji OEM w formie aktualizacji.

Bardzo dziękuje za pomoc,laptop śmiga aż miło. Temat do zamknięcia.


RE: Problemz wyłączeniem aktualizacji. - Portator - 05.01.2012 20:13

Cieszę się razem z Tobą, pozdrawiam.