Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Transformers: The Game [PROBLEM Z GRAFIKĄ] - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Transformers: The Game [PROBLEM Z GRAFIKĄ] (/transformers-the-game-problem-z-grafika-20969-t)



Transformers: The Game [PROBLEM Z GRAFIKĄ] - DonWiorek - 04.01.2012 21:52

Witam forumowiczów! ;D

''Dzień bez problemu/krzaczenia systemu/zacinania gry, to nie dzień'' - Jak mówi moje przysłowie... Cwaniak!

Dzisiaj przed chwilą grając w dość starą grę zwaną ''Transformers: The Game'' zaczęły występować problemy z grafiką. Komputer chodził cicho, jak należy. Początkowo grafikę miałem na full i co 5. min graficzka szalała (jak na screenie). Postanowiłem stopniowo zmniejszać parametry gry aż w końcu doszedłem do ostatniej deski ratunku - musiałem zmniejszyć wszystko na najniższe detale itd. No i gram sobie chwilę i po kilku sekundach gra ścięła się i grafika znów zaczęła ''szaleć''. Dodam że dzieje mi się tak w GTA IV:EFLC i innych takich nowościach ale TA gra? Zniesmaczony No come on! Zadowolony

Tutaj macie screen'a jak grafika POWINNA wyglądać...

A tutaj macie screen'a jak grafika wygląda U MNIE ...

Dodam że to już 3 karta graficzna i znów to samo. Nie mam pojęcia co się dzieje. Tak czy siak będę kupował niedługo nowe ''serce'' ale chciałbym wiedzieć o co z tym chodzi, żebym potem znów nie główkował. Z góry dziękuję!

+Parametry mojego ''Złomka'': Zacieszacz

Karta Graficzna: NVidia GeForce 210
Procesor: Intel Core 2Duo CPU E7400 @ 2.80GHz
Intel Core 2Duo CPU E7400 @ 2.80GHz
RAM: 2GB


P.S: Jeśli coś jeszcze podać - piszcie śmiało. Liczę na Waszą pomoc! Uśmiechnięty


RE: Transformers: The Game [PROBLEM Z GRAFIKĄ] - Waves97 - 05.01.2012 10:06

Najnowsze sterowniki wgrane?


RE: Transformers: The Game [PROBLEM Z GRAFIKĄ] - DonWiorek - 05.01.2012 14:25

No to chyba przecież normalne Cwaniak. Mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, monitora itd.

@EDIT:

Może zainstalowanie starszych pomoże?