Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Spadek predkosci internetu po zmianie systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Spadek predkosci internetu po zmianie systemu (/spadek-predkosci-internetu-po-zmianie-systemu-20951-t)



Spadek predkosci internetu po zmianie systemu - adrian1896 - 04.01.2012 14:12

Witam,

mialem system win XP wszystko bylo OK, po zmianie na Win 7 predkosc pobierania ZNACZNIE spadla z 1mb-2mb do 100kb
nie tylko spowolniony w uttorencie, ale ogolnie, jesli wejde na speedtest.net pokazuje 0.8mb haha niezly zart Zacieszacz
internet mam od UPC chcialbym jakas porade, podkreslam ze przeinstalowanie systemu chcialbym zrobic w OSTATECZNOSCI.


RE: Spadek predkosci po zmianie systemu - adrian1896 - 04.01.2012 18:23

(04.01.2012 14:12)adrian1896 napisał(a):  Witam,

mialem system win XP wszystko bylo OK, po zmianie na Win 7 predkosc pobierania ZNACZNIE spadla z 1mb-2mb do 100kb
nie tylko spowolniony w uttorencie, ale ogolnie, jesli wejde na speedtest.net pokazuje 0.8mb haha niezly zart Zacieszacz
internet mam od UPC chcialbym jakas porade, podkreslam ze przeinstalowanie systemu chcialbym zrobic w OSTATECZNOSCI.

Teraz ja wyraze swoja opinie.
Nie mam polskiej klawiatury wiec nie moge pisac polskich znakow, a przepraszam to jest forum jezyka polskiego?
jakies koleczko poprawnej polszczyzny?
NIE, pisze po to abyscie mi pomogli, wg. tytul jest dobry i wpada w oko bo to oto glownie chodzie SPADEK PREDKOSCI.
Nie wiem, moze jestes nowym moderatorem ? i chcesz byc tak gorliwy jesli nie, to wez sie za dziewczyny lepiej Cwaniak


RE: Spadek predkosci internetu po zmianie systemu - thermalfake - 05.01.2012 23:39

Zamiast przycisku Odpisz używaj poniższego Odpowiedz. To nie jest trudne, po co cytować poprzednio napisaną przez siebie w całości wiadomość i produkować niepotrzebne nikomu porcje danych w bazie sql'a forum.
Nikt nie oczekuje od Ciebie perfekcji w pisaniu w 100% poprawnych postów ale każdy układ klawiatury oferuje pisanie dużych/małych liter oraz znaków przestankowych (kropka).

Cytat:Nie wiem, moze jestes nowym moderatorem ? i chcesz byc tak gorliwy jesli nie, to wez sie za dziewczyny lepiej Wink

Swoje nietrafione domysły pozostaw dla siebie. Jesteś tu gościem a jak każdy gość który przychodzi powinien dostosować się do przyjętych reguł. Z modami nie warto zadzierać. Mogłeś napisać, że nie jesteś w stanie używać polskiego układu klawiatury i byłby luz, modzi tego na odległość nie wiedzą.