Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Konfiguracja połączenia lokalnego komputery + plotery. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: Konfiguracja połączenia lokalnego komputery + plotery. (/konfiguracja-polaczenia-lokalnego-komputery-plotery-20948-t)



Konfiguracja połączenia lokalnego komputery + plotery. - smiglowiec - 04.01.2012 11:37

Witam
Mam skonfigurowane połączenie przez switch? (router bez wifi) podłączone są do niego 2 komputery z systemem XP, oraz jeden ploter. (drugi jest na Com'a, bezpośrednio do komputera).
Problem polega na tym że doszedł trzeci komputer z systemem 7 (ultimate) i nie mogę sobie poradzić z konfiguracją, zmieniałem ip jak w poradnikach z tego forum, niestety bez owocnie.

2 pytanie czy połączenie z internetem, z komputera który łączy się przez ten switch? może się "gryźć" z podłączonym do komputera ploterem na Com'a?

W załączniku screen z konfiguracji XP na jednym z komputerów.


RE: Konfiguracja połączenia lokalnego komputery + plotery. - thermalfake - 05.01.2012 23:55

Weź to rozrysuj i podaj konfigurację ipconfig/all z kompów. Podaj nazwę tego switch'a bo chaotycznie to opisujesz.


RE: Konfiguracja połączenia lokalnego komputery + plotery. - smiglowiec - 24.01.2012 08:19

Witam
W załącznikach screeny z konfiguracji dwóch komputerów. Jak widać na systemach XP, trzeci komputer ma zainstalowany windows7.

[attachment=3787]

[attachment=3788]

Model Switch'a (?) D Link Des 1008D.

Pozdrawiam