Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji (/sterowniki-nie-dzialaja-mimo-poprawnej-instalacji-20831-t)



sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji - Spartacus1989 - 29.12.2011 17:21

witam, mam Win 7 nigdy nie miałem takiego problemu, mianowicie mam zainstalowane standardowe sterowniki które instalują się razem z Win 7, dzisiaj postanowiłem zainstalować najnowsze do mojej karty graficznej ATI mobility radeon HD 3650, robiłem tak już wcześniej na win Vista i na Win 7 chyba też. kiedy włączam instalatora instaluje normalnie po instalacji jest napisane ze wszystko ok ale nic poza tym nie widać żeby sterownik bym zainstalowany nawet folder docely jest pusty, mówiąc inaczej instalacja nic nie daje. Próbowałem różnych wersji sterownika i to samo, próbowałem uaktualnienia i nic też, uruchamiałem jako administrator i nic, a potrzebuję zainstalować docelowe sterowniki bo przy standardowych nie mam HD Zadowolony


poważna sprawa dla mnie jak macie pomysły to proszę napiście, albo jak wyłączyć automatyczna instalacje sterowników karty graficznej po uruchomieniu systemu kiedy wcześniej odistaluje?


RE: sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji - yahhoo - 30.12.2011 10:24

zainstalować Driver Cleaner wyczyścić nim pozostałości po starych sterach i musi ruszyć, miałem to samo i pomogło


RE: sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji - bonhart - 30.12.2011 10:39

Zawsze możesz zainstalować drivermaxa żeby Ci zainstalował najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej...


RE: sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji - Waves97 - 30.12.2011 13:19

Skąd pobrałeś te sterowniki?


RE: sterowniki nie działają mimo poprawnej instalacji - Spartacus1989 - 30.12.2011 18:02

sterowniki pobrałem z strony supportowej dla swojego laptopa, czyli zalecane przez producenta. Wyczyściłem wszystko Driver Cleaner, ale za pierwszym razem nic nie dało musiałem zrobić to kilka razy + czyszczenie rejestru i usuwanie ręczne niektórych plików. Puki co udało mi się zainstalować sterowniki ale nie każda wersja chciała się zainstalować przy niektórych było to samo co wcześniej ale jedną wersja jakoś zainstalowała się i wydaje mi się że działa poprawnie.

Teraz pobawię się tym drivermaxem w razie problemów odezwę się