Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Problem z aero (Programem Aero Enabler) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Problem z aero (Programem Aero Enabler) (/problem-z-aero-programem-aero-enabler-20825-t)



Problem z aero (Programem Aero Enabler) - MarkosPl - 29.12.2011 14:34

Witam..
Mam pewien problem z programem aero enabler.No więc grałem sobię w gierke i komputer się zaciął, zresetowałem go. Gdy wszedłem na konto zauważyłem że Aero nie działa, po czym pobrałem program Aero Enabler. Włączyłem go i zaznaczyłęm opcję "Disable hardware check". Cały pulpit zrobił się czarny nic nie było widać ale gdy klikam ctr;+alt+delete normalnie moge zmienić konto na inne ,a na innym koncie wszystko działa aero też.Proszę o pomoc. Zakłopotany


RE: Problem z aero (Programem Aero Enabler) - zorro223 - 31.12.2011 15:27

(29.12.2011 14:34)MarkosPl napisał(a):  ctr;+alt+delete normalnie moge zmienić konto na inne ,a na innym koncie wszystko działa aero też.Proszę o pomoc. Zakłopotany

Nie rozumiem o co ci chodzi w tym zdaniu!


RE: Problem z aero (Programem Aero Enabler) - Portator - 31.12.2011 15:42

Ty używasz Windows 7 Ultimate 64 bitowy. Program Aero Enabler nie jest dla Twojej wersji.
Aero Enabler umożliwia błyskawiczne uruchomienie interfejsu Aero na takich systemach operacyjnych jak Windows Vista Home Basic oraz Windows 7 Home Basic.
Pozbądź się tej gierki i cofnij system z punktu przywracania.


RE: Problem z aero (Programem Aero Enabler) - MarkosPl - 31.12.2011 21:00

Dzięki za pomoc FUNDACJA Uśmiechnięty Wszystko ok, działa.