Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
sieć niezidentyfikowana poł. bezprzewodowe - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Sieci komputerowe (/sieci-komputerowe-16-f)
+--- Wątek: sieć niezidentyfikowana poł. bezprzewodowe (/siec-niezidentyfikowana-pol-bezprzewodowe-20649-t)



sieć niezidentyfikowana poł. bezprzewodowe - smuga1 - 21.12.2011 16:35

Na początku, witam wszystkich użytkowników forum.

Z tego co widze to mój problem jest już oklepany, ale żaden ze sposobów u mnie nie działa, przynajmniej z tych co narazie wypróbowałem czyli ustawienie na sztywno ip, wpisywanie komend ip netsh... , zmiana w rejestrze kluczy DHCP, resetowałem zapore a nawet całkowicie ją wyłączałem. Próbowałem tylko łączyć sie z nie zabezpieczonymi sieciami, bo do zabezpieczonych nie mam narazie niestety dostępu, i oczywiscie cały czas pojawia się napis brak dostępu do internetu, a prawodopodobnie internet jest bo jakoś aktualizacje sie sciagają i instalują do Win 7, tylko stron nie wczytuje. Zaraz dam screeny z ipconfig /all
Coś nie wyświetla obrazków macie ponizej link

http://pokazywarka.pl/9bjan6/


RE: sieć niezidentyfikowana poł. bezprzewodowe - andrew-jar - 22.12.2011 07:39

(21.12.2011 16:35)smuga1 napisał(a):  Na początku, witam wszystkich użytkowników forum.

Z tego co widze to mój problem jest już oklepany, ale żaden ze sposobów u mnie nie działa, przynajmniej z tych co narazie wypróbowałem czyli ustawienie na sztywno ip, wpisywanie komend ip netsh... , zmiana w rejestrze kluczy DHCP, resetowałem zapore a nawet całkowicie ją wyłączałem. Próbowałem tylko łączyć sie z nie zabezpieczonymi sieciami, bo do zabezpieczonych nie mam narazie niestety dostępu, i oczywiscie cały czas pojawia się napis brak dostępu do internetu, a prawodopodobnie internet jest bo jakoś aktualizacje sie sciagają i instalują do Win 7, tylko stron nie wczytuje. Zaraz dam screeny z ipconfig /all
Coś nie wyświetla obrazków macie ponizej link

http://pokazywarka.pl/9bjan6/

Witam mieszkańca Ostródy.
Widzę, że próbujesz łączyć się z IWKD.NET (nazwa ssid) , pan Adam G. ma filtrowanie po MAC-u.
Nawet gdy uda połączyć się z jego siecią to i tak nie będziesz wstanie serfować. Zdobądź adres MAC, który jest zarejestrowany w bazie sieci iwkd.net - wtedy możesz swobodnie serfować (nasłuch linux BackTrack, ale to już piractwo).
W podobny sposób w Ostródzie działa "lipowa.net" (doktorek z Neo)), która dodatkowa oprócz fitrtowania mac, jest szyfrowana w wpa)
Pozdrawiam


RE: sieć niezidentyfikowana poł. bezprzewodowe - smuga1 - 22.12.2011 12:32

Tak myślałem że oprócz tego musi być jakieś zabezpieczenie, a sieć mi nie potrzebna narazie bo nie długo kupie router z wi fi i bedzie ok
Po prostu jako że kupiłem nie dawno lapka chciałem sprawdzić wi-fi i akurat trafiłem na niezabezpieczoną sieć, myślałem że to coś z moim lapkiem jest nie tak. Dziękuje bardzo za pomoc, można zamknąć


RE: sieć niezidentyfikowana poł. bezprzewodowe - jacek-placek - 22.12.2011 12:52

Za "Dziękuję" klikamy na "POMÓGŁ";)