Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
System Volume Information - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: System Volume Information (/system-volume-information-20604-t)



System Volume Information - macgregor - 18.12.2011 22:08

Witam
Mam problem z dostępem do moich plików/danych na jedym dysku/partycji w Win7.
Otóż zniknęły foldery/pliki a raczej nie znikneły tylko stały się niewidoczne, po wejściu na wybraną partycje 100GB z tego 80GB zajętych jest tylko Skrót -> System Volume Information
I jedynie mam dojście do dwóch folderów z tej partycji poprzez skrót na Pulpicie. Więc wygląda na to ze nie utraciłem wszystkiego a stały się niewidoczne z tej partycji z jakimś skrótem System Volume Information.

Błagam o pomoc, jak to rożwiązać, jak to przywrócić. Mam tam pilne dane biurowe.


RE: System Volume Information - thermalfake - 18.12.2011 22:27

Odpal Total Commandera, włącz wyświetlanie ukrytych plików/katalogów i przejdź do tejże partycji. Pokaż nam screena co tam jest. Pokaż też do jakiej lokalizacji prowadzi skrót na pulpicie.


RE: System Volume Information - macgregor - 18.12.2011 22:47

link
Co do Total Comandera to za bardzo tego programu nie znam lecz widzę tylko w zakładce Siec i zaznaczyłem Pokaz ukryte pliki i nic.


RE: System Volume Information - thermalfake - 18.12.2011 23:39

O tego postu możesz zacząć.
http://www.sevenforums.com/installation-setup/153309-hdd-shows-up-shows-data-no-folders-files-visible.html
Dobrze jakbyś użył dowolny pakiet systemu ratunkowego, pliki z pewnością będą widziane, pozgrywaj to sobie te dane także w inne miejsce to będziesz miał to dostępne od ręki. Potem będziesz się martwił co dalej.


RE: System Volume Information - macgregor - 18.12.2011 23:50

Zapomniałem powiedzieć ze to jest zewn. dysk przenośny i podłączałem do innego kompa/laptopa w systemach XP, Ubuntu i też nic nie widać więc myśle ze jakieś płytki ratunkowe Acronis czy Paragon moze nie pomóc a zaszkodzić.


RE: System Volume Information - thermalfake - 19.12.2011 00:11

(18.12.2011 23:50)macgregor napisał(a):  myśle ze jakieś płytki ratunkowe Acronis czy Paragon moze nie pomóc a zaszkodzić.

Nikt nie kazał Ci odpalać programy do partycjonowania - Acronis'a, Paragon'a itp. Miałeś włączyć dowolną dystrybucje live - linuxa bądź mini XP i sprawdzić czy pod nimi widzi dane.


RE: System Volume Information - macgregor - 19.12.2011 01:49

Jak pisałem wcześniej, był podłączony pod XP i Ubuntu i nic.