Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
[...] nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: [...] nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 (/nie-jest-prawidlowa-aplikacja-systemu-win32-20480-t)



[...] nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 - Binex - 13.12.2011 17:03

Witam. Otóż mam taki problem: gdy ściągam jakiś plik spakowany w rar lub plik pdf wyskakuje mi komunikat "[...] nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32". Mam taki problem od wczoraj gdy ściągnąłem film spakowany w rar i mów Eset smart security wykrył wirusa, od tej pory nie mogę nic przeglądać/oglądać/wypakowywać. Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

[EDIT]
Przypomniało mi się że gdy nastąpił ten błąd wyskakiwał mi komunikat że plik svchost.exe został poddany kwarantannie i że trzeba ponownie uruchomić komputer.


RE: [...] nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32 - toshioshinsuke - 15.12.2011 22:23

Svchost.exe jest plikiem systemowym więc kwarantanna go blokuje, a on odpowiada za niektóre czynności wykonywane w systemie windows7 . Spróbuj go wycofać z kwarantanny i NIE USUWAJ GO! Sprawdź czy możesz go wyleczyć z syfu.