Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
KARTA SIECIOWA - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: KARTA SIECIOWA (/karta-sieciowa-20473-t)



KARTA SIECIOWA - werty12 - 13.12.2011 14:27

Witam , mam taki problem po włączeniu lapka toshiba system już jest uruchomiony około 70 sekund , ale karta sieciowa atherosAR9285 wirelees adapter uruchamia się jeszcze 20 sekund. co może być grane.


RE: KARTA SIECIOWA - thermalfake - 14.12.2011 00:55

To nie problem uruchamiającej się karty wifi tylko usług sieciowych tzn usługi systemowe prawdopodobnie długo się uruchamiają i dlatego sieci wyłapywane są po czasie. To może być też problem zapory czy oprogramowania antywirusowego.


RE: KARTA SIECIOWA - werty12 - 14.12.2011 10:14

(14.12.2011 00:55)thermalfake napisał(a):  To nie problem uruchamiającej się karty wifi tylko usług sieciowych tzn usługi systemowe prawdopodobnie długo się uruchamiają i dlatego sieci wyłapywane są po czasie. To może być też problem zapory czy oprogramowania antywirusowego.

Witam , jakie usługi sieciowe włączyć lub wyłączyć ,z autostartu wyłączyłem wszystkie od toshiby zostało tylko KenNotify application nie wiem co to jest, wyłączyłem też ITSecMng , SUPWUTIL. W menedżeże zadań procesy wszystkich wżytkowników mam plik
svchost.exe jest uruchomiony 12 razy
6 razy jako usługa lokalna
4 razy jako system
2 razy jako usługa sieciowa
wiesz coś na ten temat.