Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Udostepnianie plików w Win 7 - problem z konfiguracją - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Udostepnianie plików w Win 7 - problem z konfiguracją (/udostepnianie-plikow-w-win-7-problem-z-konfiguracja-20447-t)



Udostepnianie plików w Win 7 - problem z konfiguracją - desperadoss - 12.12.2011 15:06

Witam

Otóż historia jest tego typu, iż postanowiłem przesłać bezprzewodowo trochę plików ze stacjonarki do lapka (na lapku jest Win 7 Pro, a stacjonarce Ultimate). Problem w tym, że po udostępnieniu poszczególnych folderów zarówno na lapku jak i na stacjonarce, ze stacjonarki mam pełny dostęp do plików na lapku, natomiast na odwrót widzę główne foldery, z tym, że nie mam do nich dostępu. Wydaję mi się, że zarówno lapek jak i stacjonarka są tak samo skonfigurowane.

Pozdrawiam


RE: Udostepnianie plików w Win 7 - problem z konfiguracją - PoznanskaPyra - 12.12.2011 20:39

Musisz zrobić to na każdym z komputerów:
1.Prawy>właściwości>udostępnianie>udostępnianie zaawansowane>uprawnienia
2.Uprawnienia dla działu>Dodaj
3.Zaawansowane
4.Znajdź teraz>(na dole wyniki wyszukiwania) 1xklikasz na wszyscy
5.OK>OK
6.Klikasz na wszyscy>dodaj(ustaw uprawnienia)


RE: Udostepnianie plików w Win 7 - problem z konfiguracją - desperadoss - 23.12.2011 11:06

Hej

Z braku czasu całkowicie zapomniałem o tym wątku Zadowolony Właśnie przetestowałem Twój sposób i niestety nie pomogło. Nadal wyskakuje ten sam komunikat, ale dzięki za chęci Uśmiechnięty

Pozdrawiam