Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Avast i comodo firewall a zapora systemu windows-automatyczne wyłączenie się. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Bezpieczeństwo Windows 7 (/bezpieczenstwo-windows-7-15-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Avast i comodo firewall a zapora systemu windows-automatyczne wyłączenie się. (/avast-i-comodo-firewall-a-zapora-systemu-windows-automatyczne-wylaczenie-sie-20402-t)



Avast i comodo firewall a zapora systemu windows-automatyczne wyłączenie się. - grzechu5444 - 10.12.2011 13:28

Witam, zainstalowałem comodo firewalla teraz, a jeszcze mam avasta. Wcześniej, gdy miałem avasta to zapora systemu windows działała normalnie, ale teraz jak zainstalowałem comodo firewalla to zapora systemu windows sama sie wyłączyła i nie wiem czy ją włączyć. Czy ten comodo firewall działa zamiast tej zapory systemowej? Jeżeli tak to zostawie jak jest ( zapora systemowa wyłączona, a comodo będzie chodził).


RE: Avast i comodo firewall a zapora systemu Windows-automatyczne wyłączenie się. - LadyInBlue - 10.12.2011 13:54

Zapora systemu windows to to samo co firewall więc dlatego się wyłączyła po zainstalowaniu Comodo Firewall'a. Nie radzę Ci włączać jej dodatkowo bo może się to skończyć nawet problemami z korzystania z neta gdyż dwa tego typu programy po prostu "się gryzą".


RE: Avast i comodo firewall a zapora systemu Windows-automatyczne wyłączenie się. - grzechu5444 - 10.12.2011 15:34

Dzięki, problem rozwiązanyUśmiechnięty
Dzięki, problemik rozwiązanyUśmiechnięty
Dzięki, problemik rozwiązanyUśmiechnięty