Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Windows nie widzi zaistalowanych aktualizacji i to nie wszystko. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Windows nie widzi zaistalowanych aktualizacji i to nie wszystko. (/windows-nie-widzi-zaistalowanych-aktualizacji-i-to-nie-wszystko-20375-t)



Windows nie widzi zaistalowanych aktualizacji i to nie wszystko. - kondzio310 - 09.12.2011 12:04

Witam jestem tu nowy, przeglądem forum ale nie znalazłem nic co mi pomogło.
Mam taki problem Windows 7 nie widzi zainstalowanych aktualizacji i mam jeszcze jeden problem gdy wchodzę w wyłączenie/włączenie funkcji systemu Windows gadżety,gry itp. to jest puściutko, kiedyś tego problemu nie było nie wiem kiedy sie to nawet stało bo dawno nie odwiedzałem tych miejsc na kompie. Windowsa zainstalowałem w MARCU 2011 r więc raczej nowy system to nie jest. Posiadam Windows Ultimate 32bit. Z góry dzięki za pomoc pozdrawiam


RE: Windows nie widzi zaistalowanych aktualizacji i to nie wszystko. - Reju - 09.12.2011 13:54

Wchodzisz w panel sterowania, programy, odinstaluj program, następnie w lewym górnym rogu "wyświetl zainstalowane aktualizacje",
jeśli widać to powinno być w porządku. Jeśli dalej nic to trzeba by się zastanowić dalej.
Pierwsze co poleciłbym przeskanować komputer jakimś porządnym antywirusem.

Może ktoś poleci coś dalej...


RE: Windows nie widzi zaistalowanych aktualizacji i to nie wszystko. - kondzio310 - 09.12.2011 14:17

No ja o tym mowie ze jak wejdę w zainstalowane aktualizacje to nie ma żadnej.
Znalazłem jeszcze jeden problem jest to komputer PC jestem połączony do internetu ale nie ma dostępnych połączeń