Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Namieszanie W Systemie XP i Windows7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Pozostałe systemy Windows (/pozostale-systemy-windows-31-f)
+--- Wątek: Namieszanie W Systemie XP i Windows7 (/namieszanie-w-systemie-xp-i-windows7-20304-t)



Namieszanie W Systemie XP i Windows7 - polawa - 05.12.2011 18:24

Witam mam problem z systemem plików w systemie windows otóż na XP miałem dużo plików i po instalacji systemu Windows 7 (na innej partycji )chciałem je udostępnić na Windows 7 ale trzeba było każdy z osobna więc spróbowałem opcje przypisz wszystko lub coś w tym stylu (nie pamiętam dokładnie),ale po uruchomieniu XP i po zalogowaniu się na konto pojawił się kreator nowych kont(pierwsze logowanie w systemie)i folderze użytkowników C:\Documents and Settings pojawiło się ADI Admin.ADI oraz folder ADI Admin:-/ i stąd moje pytanie jak odkręcić cały ten bajzel bo do nie których plików za cholere nie mogę przekopiować .A na tamtym koncie mogłem między innymi odpalić turbo pascala a na tym nowym nie moge (włacza się na chwile black screen a potem wywala na pulpit)


RE: Namieszanie W Systemie XP i Windows7 - kassper - 12.02.2012 20:17

Wiatm dzisiaj mósze wam powiedziec ze widows XP jest najlepszym z oprogromowan tej firmy
a co do Windows 7 to niejest to zbyt dobre oprogramowanie sam siedzialem w tym systemie jakes 3miesace aby go zrbic dobrze bo kupilem go nowego a i tak mial wady wiec jest poprostu niedopracowany