Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: 'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter (/brak-dostepnych-skorek-pomoc-rainmeter-20229-t)



'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - wojnus - 01.12.2011 21:53

mam pytanie jak Pobralem program Rainmeter i skina Enigma z forum ale gdy chce zainstalowac ten skin to pokazuje sie 'nie ma dostepnych skorek w: C:\users\wojnus\Documents\Rainmeter\skins, co trzeba zrobić żeby działały poprawnie?
Może mi ktoś podać/opisać jak zaktualizować ową skórkę ?


RE: 'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - LadyInBlue - 01.12.2011 22:57

Jak zauważyłam, masz Windows 7 w wersji Starter. Tam podobno zmiana wyglądu wymaga większego zachodu. Może Nostromo coś zaradzi na Twój problem.


RE: 'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - wojnus - 01.12.2011 22:58

w wersji starter?
Raczej nie
Win 7 home premium, chyba o to chodzi. Z gory przepraszam za moja znajomosc pc...


RE: 'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - LadyInBlue - 01.12.2011 23:02

W wersji Starter nie da się nawet w normalny sposób zmienić tapety, trzeba użyć sposobu więc może tu tkwi problem.


RE: 'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - wojnus - 01.12.2011 23:04

(01.12.2011 23:02)LadyInBlue napisał(a):  W wersji Starter nie da się nawet w normalny sposób zmienić tapety, trzeba użyć sposobu więc może tu tkwi problem.

ze zmianą tapety problemu nie mam. Tylko gdy chcę odpalic ta skorke to pojawia się ten komunikat, który wyżej został opisany JEST, ale tak jakby go nie było hehe...


RE: 'Brak dostępnych skórek' Pomoc Rainmeter - Nostromo - 02.12.2011 04:15

Rainmeter pójdzie na każdym Windows łącznie z XP, przypuszczam że wypakowałeś skin Enigma w niewłaściwym folderze, w komunikacie masz podaną ścieżkę do folderu osobistego w C:\Users\...twoja nazwa...\MojeDokumenty\Rainmeter\Skins
Twoje pytanie nie wymaga zakładania nowego wątku, pytania kieruj bezpośrednio w Rainmeter na naszym forum.