Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z instalacją aplikacji i sterowników - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Problem z instalacją aplikacji i sterowników (/problem-z-instalacja-aplikacji-i-sterownikow-20205-t)



Problem z instalacją aplikacji i sterowników - tommass - 30.11.2011 16:34

Witam!

Musiałem ostatnio przeinstalować system z powodu gwarancyjnej wymiany płyty gł.
Po reinstalacji systemu nie mogę zainstalować kilku aplikacji, min. Ovi Suite, Jdownloadera, sterowników do drukarki Xerox, i kilku innych rzeczy, które w poprzednim systemie instalowały się bez problemu... Za każdym razem mam komunikat o problemie z plikiem instalacyjnym lub że plik jest uszkodzony. Próbowałem ściągać kilka wersji tych samych plików i sytuacja nie ulega zmianie. Co dziwne, z tych samych plików w poprzednim systemie instalowałem te same rzeczy bez żadnych komplikacji. Zmianie uległa jedynie płyta, reszta konfiguracji jest bez zmian.
Oczywiście całą masę innego softu zainstalowałem bez problemu. Dziwne...


RE: Problem z instalacją aplikacji i sterowników - kisiu8a - 30.11.2011 16:45

Witam!
miałem podobny problem z instalacją programów ,które przedtem się instalowały i powodem była wadliwa pamięć -nowa!- czy pamięci też wymieniałeś?


RE: Problem z instalacją aplikacji i sterowników - tommass - 30.11.2011 20:36

Nie, ale miałem awarię płyty głównej. Może przy okazji coś padło? Zapuszczę jakieś testy...


RE: Problem z instalacją aplikacji i sterowników - kisiu8a - 30.11.2011 20:56

Skoro wymienili Ci płytę to nie może być padnięta /teoretycznie/ ale myślę ,że masz stary dysk,procesor i pamięć oraz grafikę wg mnie na początek pożycz sobie pamięć i spróbuj na niej instalacji