Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Ogólny problem z nowymi grami. - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+---- Dział: Gry (/gry-29-f)
+---- Wątek: Ogólny problem z nowymi grami. (/ogolny-problem-z-nowymi-grami-20170-t)



Ogólny problem z nowymi grami. - jedrzej20 - 28.11.2011 21:57

]Witam, mam DUŻY problem z tymi nowszymi grami, być go nie powinno, gry które kupowałem powinny działać na najwyższych wymaganiach bez żadnego zacięcia, a ku mojemu zdziwieniu - nawet CMR DIRT 1 zacina się na najmniejszych wymaganiach...

Informacje na temat komputera
System Operacyjny - Windows 7 Home Premium [64BIT] Wersja Eng.
Procesor - AMD Athlon™ II X2 220 2.80 GHz
Pamięć RAM - 3 GB
Karta Graficzna - ATI Radeon 3000 HD [ 1GB ]


Nie mam pojęcia co jest przyczyną nieprawidłowego działania, GTA 4 to istny pokaz slajdów, NFS World tak samo, działą na NISKICH wymaganiach, przy tym ma też lekkie sciny, NFS Undercover działa na wymaganiach maksymalnych, lecz lekko sie zacina, nie rozumiem w ogóle przyczyny tego problemu, mam nadzieje że mi pomożecie.

/ Jeżeli ktos by mógł, dał by mi linka do TUToriala z instalowaniem polskiego pakietu do Win7? Uśmiechnięty [/align]


RE: Ogólny problem z nowymi grami. - peciaq - 28.11.2011 23:10

Boże, użyj wyszukiwarki... wpisz sobie 'spolszczenie' albo jakieś tego typu słowo i znajdziesz...


RE: Ogólny problem z nowymi grami. - thermalfake - 29.11.2011 19:10

(28.11.2011 21:57)jedrzej20 napisał(a):  Karta Graficzna - ATI Radeon 3000 HD [ 1GB ][/b]

Czego Ty chcesz od zintegrowanej kiepskiej grafiki ?


RE: Ogólny problem z nowymi grami. - jedrzej20 - 30.11.2011 20:36

Pytanie, czy ta karta jest zintegrowana z plyta głowna i da rade oddac jej troche pamieci ram ?


RE: Ogólny problem z nowymi grami. - peciaq - 01.12.2011 13:20

Jest zintegrowana i nie da rady jej oddać pamięci RAM.
Do gier musisz mieć osobną kartę graficzną, na zintegrowanych to można pograć sobie w pasjansa..
To jest powód twojego problemu z grami.
Sprawdź sobie na tej stronie: http://www.systemrequirementslab.com/cyri/intro.aspx, w co możesz pograć.. wybierasz grę z listy, aplet Javy analizuje twój system i pokazuje ci które części spełniają wymagania, a które są za słabe..
Zobaczysz tam że w większości będziesz miał za słabą grafikę.