Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Widnows 7 nie chce się zainstalować - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Widnows 7 nie chce się zainstalować (/widnows-7-nie-chce-sie-zainstalowac-20114-t)



Widnows 7 nie chce się zainstalować - abc24abc - 26.11.2011 16:09

Witam. Postanowiłem sobie zrobić formata i mam pewien problem a dokładnie gdy załaduje się już wszystko wybiorę język i kliknę: Zainstaluj teraz
to wyskakuje błąd, pisze w nim coś ze nie można załadować widnowsa i jeśli mam sterownik do cd/dvd roomu to mam włożyć teraz płytkę czy coś i nie wiem jak temu zaradzić. Proszę was o pomoc.

Moj komputer to (laptop)
Acer Aspire 5315


RE: Widnows 7 nie chce sie zainstalować - abc24abc - 28.11.2011 21:13

ref...
up


RE: Widnows 7 nie chce sie zainstalować - thermalfake - 28.11.2011 22:26

Najszybciej przejrzeć forumowy faq jak wykonać nośnik instalacyjny z usb i postawić go z pena.
Najczęściej dzieją się te błędy kiedy nośnik został wypalony pobranym iso z sieci z niepoprawną sumą kontolną.


RE: Widnows 7 nie chce sie zainstalować - jacek-placek - 30.11.2011 05:51

Krótko- piractwu, mówimy na tym forum - NIE!


RE: Widnows 7 nie chce sie zainstalować - mokolica - 03.12.2011 12:19

(28.11.2011 22:26)thermalfake napisał(a):  Najszybciej przejrzeć forumowy faq jak wykonać nośnik instalacyjny z usb i postawić go z pena.
Najczęściej dzieją się te błędy kiedy nośnik został wypalony pobranym iso z sieci z niepoprawną sumą kontolną.

Mam identyczny problem z tym, że obraz na penie. Ściągnąłem ISO wersję trialową i nią nagrywałem. Bios mam aktualny(03/28/2011) zmieniłem również ( według wskazówek w poradzie) Sata configuration na IDE Mode i serial-ata controller 0 na compatible. Nic nie pomagaSmutny. Może chodzi o tą wersję trialową ISO? Jest tam napisane że można nagrywać do 300 mb niby...