Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Totalna załamka kolorów (wyblakłe itd) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Totalna załamka kolorów (wyblakłe itd) (/totalna-zalamka-kolorow-wyblakle-itd-20102-t)



Totalna załamka kolorów (wyblakłe itd) - kamil12173 - 25.11.2011 23:39

Witajcie. Zainstalowałem świeżo Win7 Ultimate + Stery do msi g45 + Ati His 5670 bodajże. Jakoś kolorów jest totalne dno. Wszystko wyblakłe, czcionki slabo widoczne, w grach juz nei wspomne o kolorze. Na XP wszystko bylo malina. Co robic?, bo nawet nie da sie siedzieć na takim kompuerze. Zły


RE: Totalna załamka kolorów (wyblakłe itd) - stingear - 26.11.2011 00:12

Problem leży po stronie sterowników. Odinstaluj drivery ATI. Pobierz program DriverMax, on znajdzie i pobierze najlepsze sterowniki.


RE: Totalna załamka kolorów (wyblakłe itd) - kamil12173 - 26.11.2011 12:28

Zrobiłem tak pobrałem dla ATI i niestety jest możę ciut lepiej ale brakuje takiego nasycenia tych kolorów.. m.in. w grach. Co może stać na problemie? Przeciez raczej wina sprzętowa odpada skoro na XP działało Oo


RE: Totalna załamka kolorów (wyblakłe itd) - stingear - 26.11.2011 12:39

Wrzuć zdjęcie, które zobrazuje zaistniały problem. Czy w monitorze próbowałeś zmieniać kontrast i nasycenie barw? To może stanowić problem, bo mógł się rozregulować monitor, np z powodu braku prądu albo wady wrodzonej.