Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Hardware (/hardware-28-f)
+--- Wątek: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach (/brak-dzwieku-we-wszystkich-glosnikach-2010-t)

Strony: 1 2


Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 29.10.2009 17:30

Witam Wszystkich.

Mam problem z moimi głośnikami 4+1. Wcześniej miałem problem z kartą muzyczna SB Audigy. Problem leżał w sterownikach - poszperałem i znalazłem sterowniki P17X_SupportPack_2_0. I wszystko śmiga.
Mój problem polega na tym że grają mi tylko 3 głośniki a 2 pozostałe mi nie grają.Ręce mi już opadają nie wiem co mam zrobić !

Proszę o pomoc i sugestie!


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - filroz - 29.10.2009 19:41

Może poprostu zainstalowales sterownik na głośniki 2+1 ? Lub poprostu masz cos ustawione w kracie dzwiekowej ze tylko 3 maja dzialac : ] Poszukaj czy masz tam wszystko dobrze poustawiane.


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 29.10.2009 19:44

Hejo
Mam zainstalowane tak jak mówiłem 4+1 i również wszystko po ustawiane...brak po prostu mi siły już !
heelp mee


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - bend - 29.10.2009 20:55

A zobacz także ustawienia dźwięku w windowsie...


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 30.10.2009 14:53

Wszystko sprawdzałem już nie mam pomysłu co jeszcze mógł bym zrobić...?


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - bend - 31.10.2009 00:00

Jedno pytanko, czy instalowałeś jakieś kodeki? Jak tak to jeszcze w nich ustaw dźwięk na 4.1
Z tego zobaczyłem to to jest jakiś zamiennik P17X_SupportPack_2_0 zainstaluj oryginalny sterownik.
Jaką masz dokładnie kartę?


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 31.10.2009 06:48

Hej
Kodeki tylko zainstalowałem AC3Filter i tam też ustawiłem na 4+1.
Kartę mam SB Audigy .
Co do sterowników to niestety podczas instalacji oryginalnych przy 25% mi wywala niebieski ekran.
I zwis. Obojętnie czy instaluje same stery czy instaluje całą paczkę. Mimo też że pobieram z strony SB.
A ciekawostką jest to że jak odpalę everesta to pokazuje że nie mam zainstalowanej żadnej karty na PCI mimo że Wind7 pokazuje że jest.
Więc nie wiem co robić kompletnie.
Jak się poddam to kupię nową kartę ;-)
heeelp
Aaaa karta SB Audigy była kupiona jakieś 1,5roku temu


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - slump - 31.10.2009 07:26

A może wraz z sterownikami był jakiś mikser lub coś do kompleksowego konfigurowania karty. Jedli coś takiego jest to sprawdź wszystkie istniejące tam ustawienia.


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 31.10.2009 07:33

Wszystkie możliwe ustawienia już sprawdzałem...wszędzie mam ustawione 4+1 i nadal nic. Przedtem miałem viste i na niej wszystko śmigało, że hoho. Zastawia mnie fakt dlaczego podczas instalacji oryginalnych sterowników z CD komp mi wywala niebieski ekran


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - slump - 31.10.2009 07:53

Sterowniki nie dla 7 są widać i dla tego (mam na myśli ten BSOD), często tak jest, ja tak miałem przy SB live 5.1.

Możesz jeszcze na stronie kx project sprawdzić czy ich projekt obsługuje Twoja kartę i jeśli tak pobrać i za jego pośrednictwem spróbować.


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - bend - 31.10.2009 10:53

[urln]http://support.creative.com/Downloads/welcome.aspx[/urln] żeby pobrać kliknij w download, następnie na samym dole zaakceptuj i ssij. zobacz czy masz to jak nie zadziałają to zobacz, http://peb.pl/sterowniki/541069-windows-7-rc1-i-sb-audigy.html jest tu coś podobnego do twojego problemu.


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 31.10.2009 18:30

Sprawdzałem na stronce KX i fatyczne obsługuje moja kartę.
a co do stronki na peb to muszę sprawdzić...
no sprawdzę i dam znać ale nadal nie mam tego dźwięku ;-D


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - slump - 31.10.2009 19:16

Especially for you [urln]http://windows7forum.pl/windows-stare-karty-muzyczne-firmy-creative-tutorial-t-2041.html[/urln] Zadowolony


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 31.10.2009 19:24

slump już to przerabiałem i nadal nic...pozostaje mi tylko sprawdzenie tego co pisał bend.
PROBLEM USUNIĘTO wszystko działa jak ta lala
..przyjemny hausik leci z głośniczków

pozdrawiam


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - slump - 01.11.2009 15:57

Ty świntuchu Zadowolony a już co było problemem i jak go rozwiązałeś to się nie pochwalisz?


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 01.11.2009 17:04

;-D hej slump..... świntuszku ;-D
Wiesz co było. Szlak mnie trafił odinstalowałem wszystkie sterowniki i pousywałem ręcznie wpisy z rejestru - reset kompa potem. Zainstalowałem ponownie P17X_SupportPack_2_0 - reset kompa i wszystko OK.
Słuchawki oraz głośniki działają spoko !
Tylko wiesz nadal jak instalowałem z oryginalnej płytki to wywalało mi niebieski ekran.
Ale najważniejsze, że działa !


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - slump - 01.11.2009 17:11

No to dobrze coś się za 1 razem źle zainstalowało lub w rejestrze bałagan się zrobił, a ad ekranu śmierci wspominałem tu i w poradniku, że po instalacji tego co MS proponuje tak będzie się działo, mam nadzieję, że szybko usuną te sterowniki lub dadzą poprawną wersję Uśmiechnięty


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 01.11.2009 17:21

No zobaczymy może dadzą poprawkęlub cos wypuszczą. No może Creativ coś wypuści - no zobaczymy.
Tylko wiesz mam teraz problem z drukarką. Mam drukarkę HP laserjet 1005P. Widzi komp ja ale nie drukuje...sterów nadal nie ma na stronce- napisali że dopiero będą pod koniec listopada ;-)


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - bend - 01.11.2009 18:03

A czemu do tej drukarki nie ściągniesz sterów z Visty?


RE: Brak dźwięku we wszystkich głośnikach - kawior74 - 01.11.2009 18:38

Hej bend
Już sprawdzałem też lipa. Nie mam pomysłu co zrobić.