Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Uprawnienia administratora - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Konfiguracja i optymalizacja Windows 7 (/konfiguracja-i-optymalizacja-windows-7-9-f)
+--- Wątek: Uprawnienia administratora (/uprawnienia-administratora-2008-t)



Uprawnienia administratora - Dann - 29.10.2009 16:53

Witam. Musze wkleić pewien plik do folderu system32. No wiec próbuję z mojego użytkownika posiadającego prawa administratora wkleić ten plik. Wyskoczyło mi, ze muszę mieć uprawnienia admina, przeczuwając to wszedłem na tego "lepszego administratora" (tego co się odblokowuje w uruchom) jednak z jego pozycji tez nie mogę! Próbowałem tez z przejmij na własność i tez nie pomaga.


RE: Uprawnienia administratora - Saper - 29.10.2009 22:13

Wyłącz UAC

http://windows7forum.pl/potrzebne-uprawnienia-administratora-wylaczenie-uac-t-1286.html


RE: Uprawnienia administratora - slump - 29.10.2009 22:18

Jeśli chcesz nadpisać plik używany w danej chwili przez Windows to nie dasz rady.
Musisz zabić proces który używa tego pliku, lub skopiować go spod innego systemu lub np dyskietki startowej etc.


RE: Uprawnienia administratora - Saper - 29.10.2009 22:24

Tu raczej koledze chodzi o skopiowanie dodatkowego pliku do folderu system32


RE: Uprawnienia administratora - slump - 29.10.2009 23:48

Co nie zmienia faktu, ze moja odp i tak mu pomoże Uśmiechnięty


RE: Uprawnienia administratora - Saper - 30.10.2009 12:49

Tylko czy jest sens bawić się w dyskietki startowe (które odeszły do lamusa), przełączanie między systemami lub przepinanie dysku pod inny komputer tylko dla jednego marnego pliku, który i tak można skopiować do folderu systemowego jeżeli wyłączymy UAC Uśmiechnięty


RE: Uprawnienia administratora - silver551 - 04.11.2009 07:14

UAC tylko inaczej nie da rady jest to w panel sterowania>System i Zabezpieczenia>2 linijka pod centrum akcji >Zmień ustawienie funkcji Kontrola konta użytkownika i suwak na sam dół.


RE: Uprawnienia administratora - rafalmopl - 08.11.2009 11:52

A ja mam problem z kopiowniem plików "brak uprawnien od administratora" brak dostepu do pliku . Jestem zalogowany jako admin i jest tylko jedno konto czyli ja.