Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Sunrise Seven 1.2: problemy po zmianie rozmiaru ikon - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Gadżety Windows 7 (/gadzety-windows-7-32-f)
+---- Wątek: Sunrise Seven 1.2: problemy po zmianie rozmiaru ikon (/sunrise-seven-1-2-problemy-po-zmianie-rozmiaru-ikon-20075-t)



Sunrise Seven 1.2: problemy po zmianie rozmiaru ikon - szymekHP - 24.11.2011 17:32

Witam, zainstalowalem program Sunrise Seven. Przestawilem jedną opcję, aby ikony były małe. Patrzę a nie ma w Ikonach Obszaru powiadomień nie mam gg i innych.
Wiecie jak przywrócić wszystkie ustawienia które były. Nie ma takich tam ikon jak Adobe czy hamachi które zawsze było. Dostosowałem tam aby pokazywalo. Ale nic.

[Obrazek: 1127643.jpeg]


RE: Sunrise Seven 1.2 - Nostromo - 24.11.2011 19:30

Skorzystaj z punktu przywracania Systemu sprzed zmian wprowadzonych przez ciebie.
SunriseSeven ma także opcję tworzenia punktów przywracania, warto o tym pamiętać.


RE: Sunrise Seven 1.2 - seboo107 - 23.12.2011 21:16

Mnie natomiast zgineły wszystkie programy xd Mam pasek, klikam a tam biała pustka Smutny Mam punkt przywracania i tu pytanie czy ten punkt przywraca cały system czy tylko potrzebne dla Sunrise rzeczy ?


RE: Sunrise Seven 1.2 - Nostromo - 23.12.2011 22:24

Punkt przywracania służy do powrotu sprzed wprowadzenia niekorzystnych zmian, nie tracisz nic z ustawień i dokumentów. To jest prosty, szybki i wygodny sposób naprawy Systemu. W Sunrise Seven jest opcja tworzenia punktów przywracania i warto z niej korzystać zanim zmienimy cokolwiek czego skutków do końca nie znamy.