Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Problem z personalizacją po instalacji DreamInstaller.sfx - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Windows 7 (/windows-7-4-f)
+--- Dział: Multimedia i dodatki (/multimedia-i-dodatki-7-f)
+---- Dział: Kompozycje (/kompozycje-33-f)
+---- Wątek: Problem z personalizacją po instalacji DreamInstaller.sfx (/problem-z-personalizacja-po-instalacji-dreaminstaller-sfx-2001-t)



Problem z personalizacją po instalacji DreamInstaller.sfx - toki85 - 29.10.2009 14:25

Wczoraj zainstalowałem dodatek DreamInstaller.sfx na WIN7 ULT 7600 RTM PL i.... no właśnie i się zaczęło najpierw problemy z podpisami pod ikonkami: "całe przezroczyste" problem rozwiązałem... dalej klikam PPM i zamiast Personalizuj mam Personalize ale to nic klikam dalej otwiera się okienko co widzę wszystko po angielsku (akurat to nie problem) ale nie mogę wejść w menu: koloru, tła i kompozycji... jakieś pomysły liczę na szybką odpowiedz.


RE: Problem z personalizacją - War_3_ - 28.11.2009 22:26

Proszę zapoznać się z http://windows7forum.pl/jak-poprawnie-tytulowac-watki-t-1000.html
Czy napewno jest to dodatek przeznaczony dla Windows 7 i Twojej wersji bitowej?
Czy próbowałeś wejść do menu na koncie administratora?


RE: Problem z personalizacją - TiViG - 28.11.2009 22:42

Nie instalowałem tego dodatku. Zainstalowałem program DeskScapes i tapety video działają. Pobawię się tym jeszcze bo Windows 7 mam od niedawna i ciągle się uczę, zwłaszcza że z Visty nie korzystałem raz w życiu przez 15 minut.


RE: Problem z personalizacją - toki85 - 05.03.2010 13:36

Witam !
Ktoś może powiedzieć jakie biblioteki są odpowiedzialne za wyświetlanie menu personalizacji w systemie w7x86 ult.


RE: Problem z personalizacją - ihatebuffering - 05.03.2010 21:22

TiViG ja bym Ci proponował przywrócić system do momentu gry jeszcze nie miałeś tego dodatku lub odinstalowanie go, program pewnie jest niekompatybilny z 7 lub to jakis ruski syf.


RE: Problem z personalizacją - slump - 05.03.2010 22:05

Zapewne nie będziesz chciał przywracać systemu tak daleko w tył. więc proponuje włożyć płytę instalacyjną odpalić instalatora i wybrać aktualizacje. To naprawi problem, żadnych plików nie stracisz i niemal żadnych ustawień.


RE: Problem z personalizacją - jacek-placek - 06.03.2010 12:05

(05.03.2010 22:05)slump napisał(a):  Zapewne nie będziesz chciał przywracać systemu tak daleko w tył. więc proponuje włożyć płytę instalacyjną odpalić instalatora i wybrać aktualizacje. To naprawie problem, żadnych plików nie stracisz i niemal żadnych ustawień.


O ile jest to oryginalny Windows 7 ,bo dla mnie, wygląda to na jakiś zmutowany produkt, których jest pełno w sieci, a które mamią naiwnych (bez obrazyCwaniak )napisami typu-"FULL PL" hahahahaZacieszacz


RE: Problem z personalizacją po instalacji DreamInstaller.sfx - toki85 - 07.03.2010 20:52

Przywróciłem już dawno system przez aktualizacje z płytki (system oryginalny) dodatek faktycznie okazał się dla Visty. Odinstalowanie go nie pomogło, ale nie daje mi spokoju które pliki są odpowiedzialne za wyświetlanie i obsługę menu personalizacji. Jakby ktoś posiadał takową wiedzę proszę o odpowiedz może to ułatwić życie następnym osobą


RE: Problem z personalizacją po instalacji DreamInstaller.sfx - slump - 07.03.2010 21:48

(05.03.2010 22:05)slump napisał(a):  Więc proponuje włożyć płytę instalacyjną odpalić instalatora i wybrać aktualizacje. To naprawi problem, żadnych plików nie stracisz i niemal żadnych ustawień.