Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Jak w FF eksportować do pliku HTML tylko wybrany folder zakładek? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Inne (/inne-11-f)
+--- Dział: Hydepark (/hydepark-18-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Jak w FF eksportować do pliku HTML tylko wybrany folder zakładek? (/jak-w-ff-eksportowac-do-pliku-html-tylko-wybrany-folder-zakladek-19967-t)



Jak w FF eksportować do pliku HTML tylko wybrany folder zakładek? - beabea - 19.11.2011 20:00

W Mozilla Firefox 3.6 mam wiele folderów i podfolderów z zakładkami. Chciałabym wyeksportować do pliku HTML tylko niektóre z nich. Niestety po wybraniu opcji: Zarządzaj zakładkami -> Importowanie i kopie zapasowe -> Eksportuj do pliku HTML, eksportowane są wszystkie foldery i nie widzę możliwości wyboru tylko jednego z nich. Mam także zainstalowany dodatek FEBE i w nim również nie znajduję takiej opcji. Czy da się to jakoś zrobić?


RE: Jak w FF eksportować do pliku HTML tylko wybrany folder zakładek? - DamiaX - 19.11.2011 20:09

Hej.
Kliknij na wybrany folder i naciśnij ctrl + s.
I zobacz czy będzie chciało to zapisać.
Możesz też otworzyć każdą stronę do zapisania i ja zapisywać kombinacją klawiszy ctrl + s.


RE: Jak w FF eksportować do pliku HTML tylko wybrany folder zakładek? - beabea - 19.11.2011 20:24

Niestety kliknięcie na folder i wciśnięcie ctrl+s nie wywołuje żadnej reakcji, a o zapisywaniu każdej strony z osobna to ja wiem ale trwałoby to cały dzień, bo chcę zapisać folder, w którym mam kilkanaście podfolderów z kilkudziesięcioma zakładkami w każdym.

@Edit
W końcu wykombinowałam sama rozwiązanie. Skopiowałam rzeczony folder, utworzyłam sobie nowy, czysty profil w ff i tam go wkleiłam, po czym wyeksportowałam tradycyjnym sposobem. Zajęło mi to niewiele czasu, ale jeśli ktoś wymyśli coś lepszego i jeszcze prostszego, to chętnie skorzystam.

@Edit2:
Okazało się, że istnieje taki dodatek: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/exporthtmlfolder/ Uśmiechnięty