Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Czy można usunąć Windows XP.old po instalacji Windows7 - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Instalacja i aktualizacja Windows 7 (/instalacja-i-aktualizacja-windows-7-8-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Czy można usunąć Windows XP.old po instalacji Windows7 (/czy-mozna-usunac-windows-xp-old-po-instalacji-windows7-19950-t)



Czy można usunąć Windows XP.old po instalacji Windows7 - GluchytT - 19.11.2011 12:44

Więc.. Na dysku C mam Windowsa XP ale zainstalowałem sobie Windows7 na dysku D, a wczoraj zainstalowałem Windows 7 (na dysku C) Przy instalacji mi wyskoczyło, że stary Windows będzie w folderze "windows.old". I czy mogę normalnie kliknąć na "windows.old" i wziąć opcję usuń, bo on mi nie jest potrzebny.. ?

/img607/4905/b0ccc9f237db4980ea3245e.jpg[/img]


RE: Czy można usunąć Windows XP.old po instalacji Windows7 - Nostromo - 19.11.2011 13:40

Windows.old możesz usunąć bez problemu (zwolnisz sporo miejsca), zerknij weń zanim usuniesz czy nie masz tam czegoś np. w folderze osobistym co w przyszłości mogłoby ci się przydać (możesz to przekopiować).