Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Windows Live Sign In Assistant - długie uruchamianie systemu - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Windows Live Sign In Assistant - długie uruchamianie systemu (/windows-live-sign-in-assistant-dlugie-uruchamianie-systemu-19921-t)



Windows Live Sign In Assistant - długie uruchamianie systemu - MrDanio - 17.11.2011 21:19

Możecie mi powiedzieć czy mogę wyłączyć to ustrojstwo, bo nie wiem, a komputer się uruchamia o 75 sec. dłużej.
Oto screen z programu Soluto :
[Obrazek: skrin]


RE: Windows Live Sign In Assistant - długie uruchamianie systemu. - Portator - 18.11.2011 07:37

Oczywiście, że możesz wyłączyć. Zalogujesz się jeżeli będzież używał usługi.


RE: Windows Live Sign In Assistant - długie uruchamianie systemu. - MrDanio - 18.11.2011 19:22

Tylko, że kiedyś używałem poczty Windows Live, ale przerzuciłem się na Thuderbirda. Tak więc sprawdzę i dam odp.

Czy ja mogę to usunąć ? Jeżeli chodzi o usługę Windows Live to korzystam tylko z Games for Windows Live.


Windows Live Sign In Assistant - długie uruchamianie systemu. (rozwiązany) - MrDanio - 08.04.2012 18:32

Wątek rozwiązany.