Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany "Plywajaca" Przegladarka (rozwiązany) - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany "Plywajaca" Przegladarka (rozwiązany) (/plywajaca-przegladarka-rozwiazany-1990-t)



"Plywajaca" Przegladarka (rozwiązany) - Michal_K - 29.10.2009 09:19

Siema wszystkim . Moj problem polega na tym ze na Mozilli ( i nie tylko) strony "plywaja" przy przewijaniu . Na XP nic takiego nie mialo miejsca... Jaka jest tego przyczyna?? Zbyt wolny komputer pod Siodemke?Strasznie mnie to irytuje... Jesli to pomoze to moja konfiguracja jest w sygnaturce .

Pozdrawiam Michal Uśmiechnięty


RE: "Plywajaca" Przegladarka - Dzejkop - 29.10.2009 15:25

Włącz funkcję płynne przewijanie i ściagnij wtyczkę yetanothersmoothscrolling.


RE: "Plywajaca" Przegladarka - pascalhp - 29.10.2009 15:33

Zainstalowałeś sterowniki do karty graficznej ?


RE: "Plywajaca" Przegladarka - grzenio - 29.10.2009 16:05

To napewno wina sterownikow Uśmiechnięty


RE: "Plywajaca" Przegladarka - Michal_K - 29.10.2009 17:59

Tak .Sterowniki sciagnalem najnowsze z nvidia.com . To moze nie jest plywanie tylko takie poszarpywanie bardziej. Np to forum wlasnie tak poszarpuje ,ale niektore juz nie Uśmiechnięty Sprobuje sciagnac te wtyczke podana powyzej i sprawdze Uśmiechnięty dzieki za odpowiedzi !


RE: "Plywajaca" Przegladarka - Dzejkop - 29.10.2009 18:05

Na forum zacina się... o tym wiemy. Powodem tego jest button "prześlij opinię" przy suwaku przewijania czy tam po lewej stronie, nie pamiętam bo to zablokowałem.


RE: "Plywajaca" Przegladarka - Michal_K - 29.10.2009 19:31

wlasnie mialem pisac Zadowolony tak ! po zainstalowaniu tej wtyczki odpowiedzialnej za "plynne przewijanie" zauwazylem pasek na srodku ekranu i to wlasnie to jest przyczyna Zadowolony . Przejzalem historie i wszystkie strony ktore zacinaly sie posiadaja ten button .. Przepraszam za zamieszanie .Temat do usuniecia Uśmiechnięty

P.s Mimo wszystko kazdy chlopak dostaje "pomogl" za okazana pomoc Uśmiechnięty Dzieki!