Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety •
Rozwiązany Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - Wersja do druku

+- Windows 7 Forum: konfiguracja, optymalizacja, porady, gadżety • (https://windows7forum.pl)
+-- Dział: Pomoc i wsparcie, Windows 7 (/pomoc-i-wsparcie-windows-7-26-f)
+--- Dział: Software (/software-27-f)
+--- Wątek: Rozwiązany Narzędzie do porównywania zawartości folderów? (/narzedzie-do-porownywania-zawartosci-folderow-19873-t)



Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - beabea - 15.11.2011 16:52

Czy możecie mi polecić jakiś darmowy i prosty w obsłudze programik do porównywania zawartości folderów? Chodzi mi konkretnie o to, że mam np. 2 foldery i niektóre pliki w jednym z nich są takie same jak w drugim, w związku z czym chciałbym usunąć te, które się powtarzają, nawet jeśli mają różne nazwy. Czy znajdę takie narzędzie?
PS
W XnView mam taką funkcję, ale wyszukuje powtarzające się pliki tylko w ramach jednego folderu i przeznaczona jest głównie do porównywania plików graficznych.


RE: Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - sybic - 15.11.2011 18:07

Total Commander - to narzędzie bez którego nie wyobrażam sobie życia Uśmiechnięty


RE: Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - beabea - 15.11.2011 18:19

Tylko, że ja raczej chciałam jakiś prosty, mały programik, a nie kombajn z którego większości funkcji raczej nie będę korzystać. Czyżby nic takiego nie było?


RE: Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - sybic - 15.11.2011 18:41

oj... Total Commander to nie kombajn. Zajmuje tylko 7 MB. Dwa okienka. Porównanie widać czarno na białym.


RE: Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - dziki314 - 15.11.2011 23:22

http://wydajnykomputer.pl/duplikaty-plikow-wyszukiwanie-i-usuwanie


RE: Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - thermalfake - 16.11.2011 01:57

Hehe, kombajn w przypadku Total Commander jest jego "odnoga" Ultra Prime. Takiej używam i sobie chwalę.


RE: Narzędzie do porównywania zawartości folderów? - beabea - 16.11.2011 04:06

OK, dziękuję. Już sobie jakoś poradzę. Najpierw wypróbuję ten Duplicate File Finder.